• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U16 LİGİ PUAN DURUMU 21/22

2021-2022 SEZONU U16 Ligi Play Off 1. Grup PUAN DURUMU
TakımlarOGBMAYAVP
1.Kavaklıdere5410101913
2.Akyurt Bld. Spor531164210
3.Gölbaşı Bld. Spor530211659
4.Anadolubeyi SK530213949
5.Ank. Gençlik Hizmetleri5104612-63
6.Gölbaşı Mogan5005117-160
 *
2021-2022 SEZONU U16 Ligi 4. Grup PUAN DURUMU
TakımlarOGBMAYAv.P
1.Kavaklıdere16
14207146744
2.Anadolubeyi SK16130359134639
3.Esenboğa Gençlik16122253153838
4.Keçiören Bld. Bağlum1691644261828
5.Ank. Batıkent Kartal Spor166373743-421
6.Polatlıspor166193841-316
7.Ank. Atakent Gençlik ve Spor1650112955-2615
8.Yakacık Genç Erlerbirliği1611141987-684
9.Üçbaş Spor161014975-66-3
* Üçbaş sporun 6 puanı silinmiştir. Ligden ihraç edilmiştir. 17.03.2022
* Polatlısporun 3 puanı silinmiştir. 09.03.2022

***

  Play Off 1. GRUP 1. Hafta (15 Nisan 2022)
GÖLBAŞI MOGAN1-2ANK. GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
ANADOLUBEYİ SK2-1AKYURT BLD. SPOR
KAVAKLIDERE2-0GÖLBAŞI BLD.


Play Off 1. GRUP 2. Hafta (23 Nisan 2022)
GÖLBAŞI BLD. SPOR4-1ANADOLUBEYİ SK
ANK. GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR0-3KAVAKLIDERE
AKYURT BLD. SPOR1-0GÖLBAŞI MOGAN


Play Off 1. GRUP 3. Hafta (29 Nisan 2022)
GÖLBAŞI BLD. SPOR2-0ANK. GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
ANADOLUBEYİ SK 6-0GÖLBAŞI MOGAN
KAVAKLIDERE0-0AKYURT BLD. SPOR


Play Off 1. GRUP 4. Hafta (07 Mayıs 2022)
GÖLBAŞI MOGAN1-4GÖLBAŞI BLD. SPOR
AKYURT BLD. SPOR2-1ANK. GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
ANADOLUBEYİ SK 0-1KAVAKLIDERE


Play Off 1. GRUP 5. Hafta (14 Mayıs 2022)
GÖLBAŞI BLD. SPOR1-2AKYURT BLD. SPOR
KAVAKLIDERE4-1GÖLBAŞI MOGAN
ANK. GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR3-4ANADOLUBEYİ SK

***

  4. GRUP 1. Hafta (25-26 Aralık 2021)
ESENBOĞA GENÇLİK6-0ANK. ATAKENT GENÇLİK 
POLATLI SPOR2-3KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM
ANADOLUBEYİ SK0-1KAVAKLIDERE
ÜÇBAŞSPOR2-1YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ
ANK. BATIKENT KARTAL - (Bay)


4. GRUP 2. Hafta (01-02 Ocak 2022)
YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ0-5ANK. BATIKENT KARTAL
KAVAKLIDERE5-0POLATLI SPOR
ANK. ATAKENT GENÇLİK3-1ÜÇBAŞ SPOR
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM2-1ESENBOĞA GENÇLİK
ANADOLUBEYİ SK  - (Bay)


4. GRUP 3. Hafta (08-09 Ocak 2022)
POLATLI SPOR1-4ANADOLUBEYİ SK
ANK. BATIKENT KARTAL 6-3ANK. ATAKENT GENÇLİK
ESENBOĞA GENÇLİK 0-0KAVAKLIDERE
ÜÇBAŞ SPOR 0-8KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM
YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ  - (Bay)


4. GRUP 4. Hafta (15-16 Ocak 2022)
ANK. ATAKENT GENÇLİK 5-2YAKACIK GENÇ ERLERBİLİRĞİ
ANADOLUBEYİ SK0-2ESENBOĞA GENÇLİK 
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM2-2ANK. BATIKENT KARTAL 
KAVAKLIDERE7-1ÜÇBAŞ SPOR 
POLATLISPOR 
-
(Bay) 


4. GRUP 5. Hafta (22-23 Ocak 2022)
ESENBOĞA GENÇLİK4-1POLATLI SPOR 
YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ 0
-4KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM 
ÜÇBAŞ SPOR 0-6ANADOLUBEYİ SK 
ANK. BATIKENT KARTAL 0-6KAVAKLIDERE 
ANK. ATAKENT GENÇLİK  - (Bay) 


4. GRUP 6. Hafta (01-02 Şubat 2022)
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM 4-0ANK. ATAKENT GENÇLİK
POLATLI SPOR 6-1ÜÇBAŞ SPOR
KAVAKLIDERE 12-0YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ
ANADOLUBEYİ SK2-0ANK. BATIKENT KARTAL 
ESENBOĞA GENÇLİK -
(Bay) 


4. GRUP 7. Hafta (05-06 Şubat 2022)
ÜÇBAŞ SPOR0H3ESENBOĞA GENÇLİK
ANK. ATAKENT GENÇLİK 2-4KAVAKLIDERE 
ANK. BATIKENT KARTAL 1-1POLATLI SPOR 
YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ 0-13ANADOLUBEYİ SK 
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM
-
(Bay)


4. GRUP 8. Hafta (12-13 Şubat 2022)
KAVAKLIDERE1-0KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM
ESENBOĞA GENÇLİK 4-2ANK. BATIKENT KARTAL 
ANADOLUBEYİ SK 2-1ANK. ATAKENT GENÇLİK
POLATLI SPOR
10-0YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ
ÜÇBAŞ SPOR
-
(Bay)


4. GRUP 9. Hafta (19-20 Şubat 2022)
ANK. BATIKENT KARTAL8-0ÜÇBAŞ SPOR
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM2-3ANADOLUBEYİ SK 
YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ 1-4ESENBOĞA GENÇLİK 
ANK. ATAKENT GENÇLİK2-3POLATLI SPOR 
KAVAKLIDERE 
-
(Bay) 


4. GRUP 10. Hafta (26-27 Şubat 2022
(Bay)  - ANK. BATIKENT KARTAL
YAKACIK GENÇERLERBİRLİĞİ9
-3
ÜÇBAŞ SPOR 
KAVAKLIDERE5-0ANADOLUBEYİ SK
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM 3-1POLATLI SPOR 
ANK. ATAKENT GENÇLİK 1-2
ESENBOĞA GENÇLİK 



4. GRUP 11. Hafta (05-06 Mart 2022)
ANK. BATIKENT KARTAL2-2YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ
ÜÇBAŞ SPOR1-6ANK. ATAKENT GENÇLİK
POLATLI SPOR 0-6KAVAKLIDERE 
(Bay) 
-
ANADOLUBEYİ SK
ESENBOĞA GENÇLİK3-2KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM 


4. GRUP 12. Hafta (09 Mart 2022)
ANK. ATAKENT GENÇLİK0-4ANK. BATIKENT KARTAL
ANADOLUBEYİ SK3H0POLATLISPOR 
(Bay) - YAKACIK GENÇERLERBİRLİĞİ 
KEÇİÖREN BLD.BAĞLUM3H0ÜÇBAŞ SPOR
KAVAKLIDERE0-0ESENBOĞA GENÇLİK 


4. GRUP 13. Hafta (12-13 Mart 2022)
YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ 0-3ANK. ATAKENT GENÇLİK
(Bay)-POLATLI SPOR
ÜÇBAŞ SPOR 0H3KAVAKLIDERE
ANK. BATIKENT KARTAL1-5KEÇİÖREN BLD.BAĞLUM 
ESENBOĞA GENÇLİK 1-3ANADOLUBEYİ SK


4. GRUP 14. Hafta (19 Mart 2022)
KAVAKLIDERE7-0ANK. BATIKENT KARTAL
ANADOLUBEYİ SK 3H0ÜÇBAŞ SPOR
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM 3-1YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ
POLATLI SPOR2-4ESENBOĞA GENÇLİK
(Bay) -ANK. ATAKENT GENÇLİK



4. GRUP 15. Hafta (26-27 Mart 2022)
ANK. ATAKENT GENÇLİK3-2KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM 
YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ 0-4KAVAKLIDERE
ÜÇBAŞ SPOR0H3POLATLI SPOR 
(Bay) -ESENBOĞA GENÇLİK
ANK. BATIKENT KARTAL0-5ANADOLUBEYİ SK


4. GRUP 16. Hafta (02-03 Nisan 2022)
KAVAKLIDERE7-0ANK. ATAKENT GENÇLİK
ESENBOĞA GENÇLİK3H0ÜÇBAŞ SPOR
(Bay) -KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM
ANADOLUBEYİ SK2-0YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ
POLATLISPOR 1-2ANK. BATIKENT KARTAL


4. GRUP 17. Hafta (06 Nisan 2022)
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM1-3KAVAKLIDERE 
(Bay)-ÜÇBAŞ SPOR 
YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ3-4POLATLI SPOR 
ANK. ATAKENT GENÇLİK0-8ANADOLUBEYİ SK
ANK. BATIKENT KARTAL1-5ESENBOĞA GENÇLİK 


4. GRUP 18. Hafta (09-10 Nisan 2022)
(Bay)-KAVAKLIDERE
POLATLI SPOR3-0ANK. ATAKENT GENÇLİK 
ESENBOĞA GENÇLİK 11-0YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ
ANADOLUBEYİ SK5-0KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM
ÜÇBAŞ SPOR 0H3ANK. BATIKENT KARTAL 
U12 Ligi - 17. Grup 10. Hafta
03 Temmuz 2022 Pazar - 16.00
Ankara Anıttepe Avni Bulduk 2 Nolu Saha
16.00
SİNCANGÜCÜ  ANADOLUBEYi SK
FUTBOL İSTATİSTİK
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası