• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U14 LİGİ PUAN DURUMU 19/20

 
2019-2020 SEZONU U14 Ligi Play Off 2. Grup PUAN DURUMU
TakımlarOGBMAYAVP
1.Anadolubeyi54012071312
2.1905 Ankaraslan5320167911
3.Ank. Gazi52218628
4.Ankara Birlik512257-25
5.Elmadağ Bld. Hasanoğlan5104515-103
6.Altın 115104213-113
 
         
         2019-2020 SEZONU U14 Ligi 6. Grup PUAN DURUMU
 Takımlar0GMAYAv.
1.Anadolubeyi1413017466839
2.Altın 1114101332191331
3.Batıkent Kültür146262729-220
4.Ulubey145451928-919
5.Genç Kartallar144461925-616
6.Yenikent Bld.144193039-913
7.Saygı Gençlik143293159-2811
8.Türközü142481845-2710
* 
***
6. GRUP 1. Hafta (07 Eylül 2019)
ALTIN 110-0ULUBEY SPOR
SAYGI GENÇLİK   1-4BATIKENT KÜLTÜR
TÜRKÖZÜ SPOR5-2YENİKENT BLD.
GENÇ KARTALLAR0-5ANADOLUBEYİ


6. GRUP 2. Hafta (11 Eylül   2019)
ANADOLUBEYİ3-0ALTIN 11 
BATIKENT KÜLTÜR7-0TÜRKÖZÜ SPOR 
ULUBEY6-1SAYGI GENÇLİK
YENİKENT BLD.3-1GENÇ KARTALLAR


6. GRUP 3. Hafta (14 Eylül 2019)
GENÇ KARTALLAR0-0TÜRKÖZÜ SPOR
ALTIN 113-0YENİKENT BLD.
SAYGI GENÇLİK0-8ANADOLUBEYİ
ULUBEY SPOR2-2BATIKENT KÜLTÜR


6. GRUP 4. Hafta (22 Eylül 2019)
ANADOLUBEYİ4-1ULUBEY
YENİKENT BLD.1-7SAYGI GENÇLİK
TÜRKÖZÜ SPOR0-5ALTIN 11
BATIKENT KÜLTÜR 0-0GENÇ KARTALLAR


6. GRUP 5. Hafta (29 Eylül 2019 )
ALTIN 111-0GENÇ KARTALLAR
SAYGI GENÇLİK4-2TÜRKÖZÜ SPOR
ULUBEY SPOR1-0YENİKENT BLD.
BATIKENT KÜLTÜR0-6ANADOLUBEYİ


6. GRUP 6. Hafta (06 Ekim 2019)
YENİKENT BLD.0-3ANADOLUBEYİ
TÜRKÖZÜ SPOR1-1ULUBEY SPOR
GENÇ KARTALLAR3-3SAYGI GENÇLİK
ALTIN 111-2BATIKENT KÜLTÜR


6. GRUP 7. Hafta (12-13 Ekim 2019)
ANADOLUBEYİ8-0TÜRKÖZÜ SPOR
SAYGI GENÇLİK1-3ALTIN 11
ULUBEY SPOR0-5GENÇ KARTALLAR
BATIKENT KÜLTÜR4-2YENİKENT BLD.

***
2. DEVRE

6. GRUP 8. Hafta (20 Ekim 2019)
ANADOLUBEYİ1-2GENÇ KARTALLAR
YENİKENT BLD.2-1TÜRKÖZÜ SPOR
BATIKENT KÜLTÜR3-2SAYGI GENÇLİK
ULUBEY SPOR2- 3ALTIN 11


6. GRUP 9. Hafta (27 Ekim 2019)
GENÇ KARTALLAR 2-2YENİKENT BLD.
ALTIN 110-6ANADOLUBEYİ
SAYGI GENÇLİK1-3ULUBEY SPOR
TÜRKÖZÜ2-1BATIKENT KÜLTÜR


6. GRUP 10. Hafta (02 Kasım 2019)
BATIKENT KÜLTÜR0-1ULUBEY SPOR
ANADOLUBEYİ10-0SAYGI GENÇLİK
YENİKENT BLD.1-2ALTIN 11
TÜRKÖZÜ SPOR0-2GENÇ KARTALLAR


6. GRUP 11 Hafta (03 Ekim 2019)
GENÇ KARTALLAR4-1BATIKENT KÜLTÜR
ALTIN 112-1TÜRKÖZÜ SPOR
SAYGI GENÇLİK3-9YENİKENT BLD.
ULUBEY0-4ANADOLUBEYİ 


6. GRUP 12. Hafta (10 Kasım 2019)
ANADOLUBEYİ5-0BATIKENT KÜLTÜR
YENİKENT BLD.6-0ULUBEY
TÜRKÖZÜ SPOR4-4SAYGI GENÇLİK
GENÇ KARTALLAR0-6ALTIN 11


6. GRUP 13 Hafta (17 Kasım 2019)
BATIKENT KÜLTÜR1-3ALTIN 11
SAYGI GENÇLİK2-0GENÇ KARTALLAR
ULUBEY1-1TÜRKÖZÜ
ANADOLUBEYİ2-1YENİKENT BLD.



6. GRUP 14 Hafta (20 Kasım 2019)
YENİKENT BLD.0-2BATIKENT KÜLTÜR
GENÇ KARTALLAR0-1ULUBEY SPOR
ALTIN 113-2SAYGI GENÇLİK
TÜRKÖZÜ SPOR1-6ANADOLUBEYİ

***
PLAY OFF 2. GRUP 1. Hafta (02 Aralık 2019)
ANKARA BİRLİK0-3ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN
1905 ANKARASLAN 4-3ANADOLUBEYİ
ANKARA GAZİ2-1ALTIN 11

PLAY OFF 2. GRUP 2. Hafta (07 Aralık 2019)
ANADOLUBEYİ3-1ANKARA GAZİ
ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN2-71905 ANKARASLAN
ALTIN 110-3ANKARA BİRLİK

PLAY OFF 2. GRUP 3. Hafta (15 Aralık 2019)
ANADOLUBEYİ4-0ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN
ANKARA GAZİ0-0ANKARA BİRLİK
1905 ANKARASLAN3-0ALTIN 11

PLAY OFF 2. GRUP 4. Hafta (21 Aralık 2019)
ANKARA BİRLİK2-4ANADOLUBEYİ
ALTIN 111-0ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN
ANKARA GAZİ2-21905 ANKARASLAN

PLAY OFF 2. GRUP 5. Hafta (28-29 Aralık 2019)
ANADOLUBEYİ5-0ALTIN 11
1905 ANKARASLAN0-0ANKARA BİRLİK
ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN0-3ANKARA GAZİ
FUTBOL İSTATİSTİK
U17 Ligi - 2. Grup 4.Hafta
.... .... 2020 Cumartesi - ....
Ankara Ulus 19 Mayıs 1 Nolu Saha
...
PİYANGOTEPE ANADOLUBEYİ
U17 Ligi - 2. Grup 3. Hafta
08 Mart 2020 Pazar - 10:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
  3-0              
ANADOLUBEYİ 1905 ANKARASLAN
U15 Ligi Play Off - 2.Grup 1.Hafta
07 Mart 2020 Cumartesi - 12:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
2-3 
ÇINAR
GENÇLİK
 ANADOLUBEYİ
HIZLI ERİŞİM
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası