• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U16 LİGİ FİKSTÜRÜ 18/19

2018 - 2019 Sezonu U16 LİGİ 8. Grup Fikstürü          
HAFTATARİHSAHA TAKIM-1SONUÇTAKIM-2MAÇ 
RAPORU
1. Hafta03 Mart 2019 Pazar - 13:00Anıttepe Avni Bulduk Sahası ANADOLUBEYİ3-0POLATLI GENÇLİKGÜCÜ
Detaylar
2. Hafta09 Mart 2019 Cumartesi - 10:45Y.mahalle
Hasan Doğan Stadı
K.YAKA İDMANYURDU0-6ANADOLUBEYİ 
Detaylar
3. Hafta--ANADOLUBEYİ ---(Bay)
Detaylar
4. Hafta24 Mart 2019 Pazar - 16:00Pursaklar Saray SahasıANADOLUBEYİ5-1MASKE SPOR 
Detaylar
5. Hafta30 Mart 2019 Cumartesi - 10:4019 Mayıs 1 Nolu SahaULUBEY SPOR1-2ANADOLUBEYİ 
Detaylar
6. Hafta08 Nisan 2019 Pazartesi-13:1519 Mayıs 2 Nolu SahaANADOLUBEYİ3-1ALKULA GENÇLİK 
Detaylar
7. Hafta13 Nisan 2019 Cumartesi - 16:00Anıttepe Avni Bulduk SahasıFATİH ULUS0-6ANADOLUBEYİ
Detaylar
8. Hafta21 Nisan 2019 Pazar - 15:00Polatlı SentetikPOLATLI GENÇLİKGÜCÜ0-2ANADOLUBEYİ 
Detaylar
9. Hafta23 Nisan 2019 Salı - 11:40Y.Mahalle Hasan Doğan StadıANADOLUBEYİ4-0K.YAKA İDMANYURDU 
Detaylar
10. Hafta--ANADOLUBEYİ-(Bay) 
Detaylar
11. Hafta01 Mayıs 2019 Çarşamba- 14:10Mamak Türközü StadıMASKE SPOR1-7ANADOLUBEYİ
Detaylar
12. Hafta04 Mayıs 2019 Cumartesi- 16:00 19 Mayıs 2 Nolu SahaANADOLUBEYİ1-0ULUBEY SPOR 
Detaylar
13. Hafta08 Mayıs 2019 Çarşamba 13:0019 Mayıs 1 Nolu SahaALKULA GENÇLİK1-7ANADOLUBEYİ
 Detaylar
14. Hafta11 Mayıs 2019 Cumartesi - 11:40Anıttepe Avni Bulduk SahasıANADOLUBEYİ12-0FATİH ULUS 
Detaylar
 
Play Off 1. Maç17 Mayıs 2019 Cuma-17:0019 Mayıs 2 Nolu SahaBATIKENT KARTAL2-4ANADOLUBEYİ 
Detaylar
Play Off 2. Maç19 Mayıs 2019 Pazar - 12:3019 Mayıs 2 Nolu SahaANADOLUBEYİ8-2ÇINAR GENÇLİK 
Detaylar
Play Off 3. Maç22 Mayıs 2019 Çarşamba - 17:0019 Mayıs 1 Nolu SahaBATIKENT KÜLTÜR3-2ANADOLUBEYİ 
Detaylar
Play Off 4. Maç--ANADOLUBEYİ-(Bay) 
Detaylar
Play Off 5. Maç26 Mayıs 2019 Pazar - 10:4519 Mayıs 2 Nolu SahaANADOLUBEYİ0-0BAŞKENTGÜCÜ 
Detaylar
FUTBOL İSTATİSTİK
HIZLI ERİŞİM
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası