• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U15 LİGİ FİKSTÜRÜ 18/19

2018 - 2019 Sezonu U15 LİGİ 7. Grup Fikstürü          
HAFTATARİHSAHA TAKIM-1SONUÇTAKIM-2MAÇ 
RAPORU
1. Hafta01 Eylül 2018 Cumartesi - 14:3019 Mayıs 1 Nolu Saha ANADOLUBEYİ8-0 ÇANKAYA EĞİTİM
Detaylar
2. Hafta

04 Eylül 2018 Salı - 13:00

Mamak Türközü SahasıTÜRKÖZÜ2-3ANADOLUBEYİ 
Detaylar
3. Hafta08 Eylül 2018 Cumartesi - 17:30 
19 Mayıs 2 Nolu SahaANADOLUBEYİ8-0AKYURT BLD.
Detaylar
4. Hafta11 Eylül 2018 Salı - 16:00Batıkent SahasıBATIKENT KÜLTÜR1-5ANADOLUBEYİ 
Detaylar
5. Hafta15 Eylül  - 2018 Cumartesi - 11:3019 Mayıs 2 Nolu SahaANADOLUBEYİ3-2ESENBOĞA 
Detaylar
6. Hafta18 Eylül 2018 Salı - 11:3019 Mayıs 1 Nolu SahaANADOLUBEYİ1-3KAVAKLIDERE 
Detaylar
7. Hafta23 Eylül 2018 Pazar-11:30Gölbaşı SahasıÇUKURAMBAR0-4ANADOLUBEYİ
Detaylar
8. Hafta30 Eylül 2018 Pazar- 14:30Altındağ Örnek SahasıÇANKAYA EĞİTİM0-6ANADOLUBEYİ 
Detaylar
9. Hafta06 Ekim 2018 Cumartesi - 16:30Batıkent SahasıANADOLUBEYİ0-2TÜRKÖZÜ
 
Detaylar
10. Hafta14 Ekim 2018 Pazar-13:00Akyurt SahasıAKYURT BLD.0-5ANADOLUBEYİ  
Detaylar
11. Hafta21 Ekim 2018 Pazar - 14:30Sincan Fatih Sentetik SahaANADOLUBEYİ5-2BATIKENT KÜLTÜR
Detaylar
12. Hafta 28 Ekim 2018 Pazar - 14:15Pursaklar SahasıESENBOĞA0-3ANADOLUBEYİ  
Detaylar
13. Hafta04 Kasım 2018 Pazar - 11:45Anıttepe Avni Bulduk SahasıKAVAKLIDERE0-1ANADOLUBEYİ
 Detaylar
14. Hafta11 Kasım 2018 Pazar - 16:4019 Mayıs 1 Nolu Saha ANADOLUBEYİ2-0ÇUKURAMBAR 
Detaylar
X
Play Off 1. Maç01 Aralık 2018 Cumartesi - 09:3019 Mayıs 2 Nolu SahaANADOLUBEYİ1-0ÇAYYOLU 
Detaylar
Play Off 2. Maç08 Aralık 2018 Cumartesi - 16:1519 Mayıs 1 Nolu SahaANK. BATIKENT KARTAL1-2ANADOLUBEYİ 
Detaylar
Play Off 3. Maç09 Aralık 2018 Pazar - 16:1519 Mayıs 1 Nolu SahaANADOLUBEYİ0-5GENÇ KARTALLAR 
Detaylar
Play Off 4. Maç15 Aralık 2018 Cumartesi - 16:00Altındağ Örnek SahasıANADOLUBEYİ1-1BAŞKENT FETİH 
Detaylar
Play Off 5. Maç16 Aralık 2018 Pazar - 16:2519 Mayıs 1 Nolu SahaKAVAKLIDERE2-0ANADOLUBEYİ 
Detaylar
FUTBOL İSTATİSTİK
U17 Ligi - 2. Grup 4.Hafta
.... .... 2020 Cumartesi - ....
Ankara Ulus 19 Mayıs 1 Nolu Saha
...
PİYANGOTEPE ANADOLUBEYİ
U17 Ligi - 2. Grup 3. Hafta
08 Mart 2020 Pazar - 10:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
  3-0              
ANADOLUBEYİ 1905 ANKARASLAN
U15 Ligi Play Off - 2.Grup 1.Hafta
07 Mart 2020 Cumartesi - 12:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
2-3 
ÇINAR
GENÇLİK
 ANADOLUBEYİ
HIZLI ERİŞİM
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası