• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U19 LİGİ PUAN DURUMU 18/19


 
2018-2019 SEZONU 1.U19 LİGİ PLAY OFF B Grup PUAN DURUMU
OGBMAYAVP
1.Anadolubeyi32106067
2.Kavaklıdere32104227
3.Yaşamkent İlker310245-13
4.Balgat Spor300318-70
2018-2019 SEZONU 1.U19 LİGİ 4. Grup PUAN DURUMU
OGBMAYAVP
1.Yaşamkent İlker18142262125044
2.Anadolubeyi 18141365184743
3.Çayyolu18121564224237
4.Yenidoğan18112537211635
5.Bahçelievler Gençlik189454137431
6.Çakırlargücü188194549-425
7.Türközü188193544-1925
8.Karşıyaka İdmanyurdu 1850132254-3215
9.Maske Spor1830152585-609
10.Mamak Spor180018054-540
* Mamakspor ligden çekilmiştir. 08.12.2018
***

4. GRUP 1. Hafta (08-09 ARALIK 2018)
ÇAKIRLARGÜCÜ2-4YAŞAMKENT İLKER
KARŞIYAKA İDMANYURDU 0-6MASKE SPOR 
YENİDOĞAN 4-0BAHÇELİEVLER 
MAMAK SPOR 0H3ÇAYYOLU 
TÜRKÖZÜ3-4ANADOLUBEYİ 


4. GRUP 2. Hafta (15-16 ARALIK 2018)
MASKE SPOR1-3YENİDOĞAN
YAŞAMKENT İLKER 6-0KARŞIYAKA İDMANYURDU 
ÇAYYOLU 1-2TÜRKÖZÜ 
BAHÇELİEVLER 3H0MAMAK SPOR 
ANADOLUBEYİ 2-0ÇAKIRLARGÜCÜ 


4. GRUP 3. Hafta (22-23 ARALIK 2018)
KARŞIYAKA İDMANYURDU0-2ÇAKIRLARGÜCÜ
YENİDOĞAN 0-3YAŞAMKENT İLKER 
MAMAK SPOR 0H3MASKE SPOR 
TÜRKÖZÜ 1
-3
BAHÇELİEVLER 
ÇAYYOLU4-1ANADOLUBEYİ 


4. GRUP 4. Hafta (29-30 ARALIK 2018)
MASKE SPOR1-5TÜRKÖZÜ
YAŞAMKENT İLKER3H0MAMAK SPOR
ÇAKIRLARGÜCÜ4-3YENİDOĞAN
BAHÇELİEVLER0-6ÇAYYOLU
ANADOLUBEYİ5-2KARŞIYAKA İDMANYURDU


4. GRUP 5. Hafta (12-13 OCAK 2019 )
YENİDOĞAN1-0KARŞIYAKA İDMANYURDU
MAMAK SPOR0H3ÇAKIRLARGÜCÜ
TÜRKÖZÜ0
-2YAŞAMKENT İLKER 
ÇAYYOLU3-0MASKE SPOR
BAHÇELİEVLER0-5ANADOLUBEYİ


4. GRUP 6. Hafta (19-20 OCAK 2019)
MASKE SPOR4-5BAHÇELİEVLER
YAŞAMKENT İLKER2-2ÇAYYOLU
ÇAKIRLARGÜCÜ0-2TÜRKÖZÜ
KARŞIYAKA İDMANYURDU3H0MAMAK SPOR
ANADOLUBEYİ3-1YENİDOĞAN


4. GRUP 7. Hafta (23 OCAK 2019)
MAMAK SPOR0H3YENİDOĞAN
TÜRKÖZÜ4-0KARŞIYAKA İDMANYURDU
ÇAYYOLU8-1ÇAKIRLARGÜCÜ
BAHÇELİEVLER0-0YAŞAMKENT İLKER
ANADOLUBEYİ10-2MASKE SPOR


4. GRUP 8. Hafta (26-27 OCAK 2019)
YAŞAMKENT İLKER8-0MASKE SPOR
ÇAKIRLARGÜCÜ3-3BAHÇELİEVLER
KARŞIYAKA İDMANYURDU 2-1ÇAYYOLU 
YENİDOĞAN1-2TÜRKÖZÜ 
MAMAK SPOR0H3ANADOLUBEYİ


4. GRUP 9. Hafta (29-30 OCAK 2019)
MASKE SPOR1-14ÇAKIRLARGÜCÜ
TÜRKÖZÜ3H0MAMAK SPOR 
ÇAYYOLU2-0YENİDOĞAN
BAHÇELİEVLER4-1KARŞIYAKA İDMANYURDU
ANADOLUBEYİ1-2YAŞAMKENT İLKER


4. GRUP 10. Hafta (02-03 ŞUBAT 2019)
ANADOLUBEYİ7-1TÜRKÖZÜ
ÇAYYOLU 3H0MAMAK SPOR 
BAHÇELİEVLER 1-1YENİDOĞAN 
MASKE SPOR 1-4KARŞIYAKA İDMANYURDU 
YAŞAMKENT İLKER 7-1ÇAKIRLARGÜCÜ 


4. GRUP 11. Hafta (05 ŞUBAT 2019)
YENİDOĞAN2-0MASKE SPOR
TÜRKÖZÜ 0-10ÇAYYOLU 
KARŞIYAKA İDMANYURDU 0-4YAŞAMKENT İLKER 
ÇAKIRLARGÜCÜ 0-7ANADOLUBEYİ 
MAMAK SPOR 0H3BAHÇELİEVLER


4. GRUP 12. Hafta (09-10 ŞUBAT 2019)
YAŞAMKENT İLKER 1-2YENİDOĞAN
ÇAKIRLARGÜCÜ 1-0KARŞIYAKA İDMANYURDU 
ANADOLUBEYİ 4-1ÇAYYOLU 
BAHÇELİEVLER1-1TÜRKÖZÜ 
MASKE SPOR 3H0MAMAK SPOR 


4. GRUP 13. Hafta (16-17 ŞUBAT 2019)
TÜRKÖZÜ6-0MASKE SPOR
KARŞIYAKA İDMANYURDU 0-4ANADOLUBEYİ 
ÇAYYOLU 1-3BAHÇELİEVLER 
YENİDOĞAN 1-0ÇAKIRLARGÜCÜ
MAMAK SPOR 0H3YAŞAMKENT İLKER


4. GRUP 14. Hafta (23-24 ŞUBAT 2019)
MASKE SPOR1-7ÇAYYOLU 
YAŞAMKENT İLKER 3-1TÜRKÖZÜ 
ÇAKIRLARGÜCÜ3H0MAMAK SPOR 
KARŞIYAKA İDMANYURDU 2-5YENİDOĞAN 
ANADOLUBEYİ 2-0BAHÇELİEVLER 


4. GRUP 15. Hafta (02-03 MART 2019)
BAHÇELİEVLER3-0MASKE SPOR
TÜRKÖZÜ 2-5ÇAKIRLARGÜCÜ
ÇAYYOLU 2-1YAŞAMKENT İLKER
YENİDOĞAN 0-0ANADOLUBEYİ 
MAMAK SPOR 0H3KARŞIYAKA İDMANYURDU


4. GRUP 16. Hafta (06 MART 2019)
KARŞIYAKA İDMANYURDU3-0TÜRKÖZÜ
YENİDOĞAN3H0MAMAK SPOR
MASKE SPOR0H3ANADOLUBEYİ
YAŞAMKENT İLKER 5-0BAHÇELİEVLER 
ÇAKIRLARGÜCÜ1-3ÇAYYOLU


4. GRUP 17. Hafta (09-10 MART 2019)
MASKE SPOR0-6YAŞAMKENT İLKER
ANADOLUBEYİ 3H0MAMAK SPOR 
TÜRKÖZÜ 0-3YENİDOĞAN 
ÇAYYOLU 3
H0
KARŞIYAKA İDMANYURDU 
BAHÇELİEVLER 5-1ÇAKIRLARGÜCÜ 


4. GRUP 18. Hafta (16-17 MART 2019)
YAŞAMKENT İLKER2-1ANADOLUBEYİ 
KARŞIYAKA İDMANYURDU 2-7BAHÇELİEVLER 
YENİDOĞAN 4-2ÇAYYOLU 
MAMAK SPOR 0H3TÜRKÖZÜ 
ÇAKIRLARGÜCÜ4-2MASKE SPOR



Play Off B GRUP 1. Maç (23 MART 2019)
YAŞAMKENT İLKER0-3ANADOLUBEYİ
KAVAKLIDERE2-1BALGAT


Play Off B GRUP 2. Maç (01 NİSAN  2019)
ANADOLUBEYİ0-0KAVAKLIDERE
BALGAT SPOR0 -3YAŞAMKENT İLKER


Play Off B GRUP 3. Maç (09 NİSAN 2019)
 YAŞAMKENT İLKER1-2KAVAKLIDERE 
 BALGAT SPOR0H3ANADOLUBEYİ


FUTBOL İSTATİSTİK
U17 Ligi - 2. Grup 1. Hafta
23 Şubat 2020 Pazar - 12:30
Ankara 19 Mayıs 2 Nolu Saha
    12:30            
ANADOLUBEYİ  ANADOLU BALKAN
U15 Ligi - 3.Grup 18.Hafta
22 Şubat  2020 Cumartesi - 13:00
Ankara Yenimahalle Hasan Doğan Stadı
13:00
BATIKENT
KARTAL
 ANADOLUBEYİ
HIZLI ERİŞİM
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası