• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U17 LİGİ PUAN DURUMU 18/19


 
2018-2019 SEZONU
U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME  ORDU
FİNAL PUAN DURUMU
TakımlarOGBMAYAVP
1.ANADOLUBEYİ00000000
2.00000000
*
2018-2019 SEZONU 
U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME  ORDU
1. Grup PUAN DURUMU
TakımlarOGBMAYAVP
1.ANADOLUBEYİ00000000
2.00000000
3.00000000
*
2018-2019 SEZONU 
U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME  ORDU
2. Grup PUAN DURUMU
TakımlarOGBMAYAVP
1.ANADOLUBEYİ00000000
2.00000000
3.00000000
*
2018-2019 SEZONU 
U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME  BOLU
FİNAL PUAN DURUMU
TakımlarOGBMAYAvP
1.ANADOLUBEYİ11001103
2.HACETTEPE 10101101
* Normal süresi 1-1 biten maçta penaltılarla takımımız rakibini 6-4 yenerek 1. kademe şampiyonu oldu.
2018-2019 SEZONU 
U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME  BOLU
1. Grup
 PUAN DURUMU
TakımlarOGBMAYAVP
1.Anadolubeyi 21104134
2.Sakarya Karasu Aziziye20201102
3.İstanbul Gürpınar 201103-31
*
2018-2019 SEZONU 
U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME BOLU
2. Grup
 PUAN DURUMU
TakımlarOGBMAYAvP
1.Zonguldak Karadeniz Ereğli11003123
2.Hacettepe11001013
3.İstanbul Tepebağ Kültür200314-30
*
2018-2019 SEZONU U17 LİGİ PLAY OFF  1. Grup PUAN DURUMU
TakımlarOGBMAYAvP
1.Anadolubeyi55001811715
2.Çayyolu5401145912
3.Ankara Seçkin521268-27
4.Ulubey511349-54
5.Çukurambar5104411-73
6.Aydınlıkevler5104315-123
*
2018-2019 SEZONU U17 LİGİ  6. GRUP PUAN DURUMU
TakımlarOGBMAYAv.P
1.Başkent Edaş1414007757242
2.Anadolubeyi 1411035794833
3.Akyurt Bld.1473444321224
4.Tunç Altındağ146443426822
5.İncirli Spor146443226622
6.Mamak Spor1431102273-4710
7.Başkent Sportif1430112077-579
8.Çankayagücü140014042-420
*Çankayagücü ligden çekilmiştir. 01.09.2018
***

6. GRUP 1. Hafta (02 EYLÜL 2018)
BAŞKENT SPORTİF3-5AKYURT BLD. 
ANADOLUBEYİ0-2BAŞKENT EDAŞ 
ÇANKAYAGÜCÜ0H3İNCİRLİ SPOR 
MAMAK SPOR1-6TUNÇ ALTINDAĞ 


6. GRUP 2. Hafta (05 EYLÜL 2018)
BAŞKENT EDAŞ3H0ÇANKAYAGÜCÜ
AKYURT BLD. 0-3ANADOLUBEYİ 
İNCİRLİ SPOR 2-2MAMAK SPOR 
TUNÇ ALTINDAĞ 4-3BAŞKENT SPORTİF 


6. GRUP 3. Hafta (09 EYLÜL 2018)
ANADOLUBEYİ9-2BAŞKENT SPORTİF 
ÇANKAYAGÜCÜ 0H3AKYURT BLD. 
MAMAK SPOR 0-14BAŞKENT EDAŞ 
İNCİRLİ SPOR0-0TUNÇ ALTINDAĞ 


6. GRUP 4. Hafta (12 EYLÜL 2018)
BAŞKENT EDAŞ3-0İNCİRLİ SPOR
AKYURT BLD.5-1MAMAK SPOR
BAŞKENT SPORTİF3H0ÇANKAYAGÜCÜ
TUNÇ ALTINDAĞ0-4ANADOLUBEYİ


3. GRUP 5. Hafta (15-16 EYLÜL 2018)
ÇANKAYAGÜCÜ0H3ANADOLUBEYİ
MAMAK SPOR1-0BAŞKENT SPORTİF
İNCİRLİ SPOR1-1AKYURT BLD. 
TUNÇ ALTINDAĞ0-3BAŞKENT EDAŞ
-


6. GRUP 6. Hafta (19 EYLÜL 2018)
AKYURT BLD.2-8BAŞKENT EDAŞ
BAŞKENT SPORTİF1-12İNCİRLİ SPOR
ANADOLUBEYİ5-0MAMAK SPOR
ÇANKAYAGÜCÜ0H3TUNÇ ALTINDAĞ


6. GRUP 7. Hafta (22 EYLÜL 2018)
BAŞKENT EDAŞ8-1BAŞKENT SPORTİF
MAMAK SPOR3H0ÇANKAYAGÜCÜ
İNCİRLİ SPOR0-4ANADOLUBEYİ
TUNÇ ALTINDAĞ3-3AKYURT BLD.


6. GRUP 8. Hafta (29 EYLÜL 2018)
AKYURT BLD.7-0BAŞKENT SPORTİF
BAŞKENT EDAŞ2-1ANADOLUBEYİ
İNCİRLİ SPOR3H0ÇANKAYAGÜCÜ 
TUNÇ ALTINDAĞ5-2MAMAK SPOR 




6. GRUP 9. Hafta (06-07 EKİM 2018)
ÇANKAYAGÜCÜ0H3BAŞKENT EDAŞ
ANADOLUBEYİ 3H0AKYURT BLD. 
MAMAK SPOR 3-5İNCİRLİ SPOR 
BAŞKENT SPORTİF 0-7TUNÇ ALTINDAĞ 


6. GRUP 10. Hafta (13-14 EKİM 2018)
BAŞKENT SPORTİF1-9ANADOLUBEYİ 
AKYURT BLD. 3H0ÇANKAYAGÜCÜ 
BAŞKENT EDAŞ 3H0MAMAK SPOR
TUNÇ ALTINDAĞ 1-1İNCİRLİ SPOR


6. GRUP 11. Hafta (21 EKİM 2018)
İNCİRLİ SPOR0-6BAŞKENT EDAŞ
MAMAK SPOR2-9AKYURT BLD.
ÇANKAYAGÜCÜ0H3BAŞKENT SPORTİF
ANADOLUBEYİ2-0TUNÇ ALTINDAĞ


6. GRUP 12. Hafta (27-28 EKİM 2018)
ANADOLUBEYİ3H0ÇANKAYAGÜCÜ
BAŞKENT SPORTİF 2-1MAMAK SPOR
AKYURT BLD. 3H0İNCİRLİ SPOR 
BAŞKENT EDAŞ 5-0TUNÇ ALTINDAĞ


6. GRUP 13. Hafta (03-04 KASIM 2018)
BAŞKENT EDAŞ4-1AKYURT BLD.
İNCİRLİ SPOR 3-1BAŞKENT SPORTİF 
MAMAK SPOR0-10ANADOLUBEYİ
TUNÇ ALTINDAĞ3H0ÇANKAYAGÜCÜ


6. GRUP 14. Hafta (10-11 KASIM 2018)
BAŞKENT SPORTİF0-11BAŞKENT EDAŞ
ÇANKAYAGÜCÜ 0H3MAMAK SPOR
ANADOLUBEYİ 1-2İNCİRLİ SPOR
AKYURT BLD.2-2TUNÇ ALTINDAĞ

***

Play Off 1. GRUP 1. Maç (24 KASIM 2018)
ANADOLUBEYİ4-0ULUBEY
ANK. SEÇKİN0-2ÇAYYOLU
ÇUKURAMBAR2-0AYDINLIKEVLER


Play Off 1. GRUP 2. Maç (25 KASIM 2018)
ULUBEY1-1ANK. SEÇKİN
AYDINLIKEVLER1-5ANADOLUBEYİ
ÇAYYOLU4-1ÇUKURAMBAR


Play Off 1. GRUP 3. Maç (01 Aralık 2018)
 ULUBEY0-1AYDINLIKEVLER 
 ANK. SEÇKİN2-1ÇUKURAMBAR 
 ANADOLUBEYİ3-0ÇAYYOLU 



Play Off 1. GRUP 4. Maç (02 Aralık 2018)
ÇUKURAMBAR 0-3ULUBEY 
ÇAYYOLU 5-1AYDINLIKEVLER 
ANK. SEÇKİN 0-4ANADOLUBEYİ 




Play Off 1. GRUP 5. Maç (05 Aralık 2018)
ULUBEY0H3ÇAYYOLU 
ANADOLUBEYİ2-0ÇUKURAMBAR
AYDINLIKEVLER0H3ANK. SEÇKİN


***

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME BOLU
A GRUP 1. Maç (04 Nisan 2019)
İSTANBUL GÜRPINAR0-0SAKARYA KARASU AZİZİYE
ANADOLUBEYİ - (Bay)


U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME BOLU
A  GRUP 2. Maç (05 Nisan 2019)
ANADOLUBEYİ3 -0İSTANBUL GÜRPINAR
SAKARYA KARASU AZİZİYE - (Bay)


U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME BOLU
A GRUP 3. Maç (06 Nisan 2019)
ANADOLUBEYİ1-1
SAKARYA KARASU AZİZİYE
İSTANBUL GÜRPINAR - (Bay)



U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME BOLU
B GRUP 1. Maç (04 Nisan 2019)
ZONGULDAK KARADENİZ EREĞLİ3
-1İSTANBUL TEPEBAĞ KÜLTÜR
HACETTEPE - (Bay)




U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME BOLU
B GRUP 2. Maç (05 Nisan 2019)
HACETTEPE1
-0
İSTANBUL TEPEBAĞ KÜLTÜR 
ZONGULDAK KARADENİZ EREĞLİ - (Bay)



U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME BOLU
B GRUP 3. Maç (06 Nisan 2019)
HACETTEPE2p-2ZONGULDAK KARADENİZ EREĞLİ
İSTANBUL TEPEBAĞ KÜLTÜR-(Bay)




U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME BOLU
Final Maçı (07 Nisan 2019)
ANADOLUBEYİ 6-4HACETTEPE
Normal süre 1-1



***


U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME ORDU
A GRUP 1. Maç (25 Nisan 2019)
-
 - (Bay)



U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME ORDU
A  GRUP 2. Maç (26 Nisan 2019)
 -
 - (Bay)



U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME ORDU
A GRUP 3. Maç (27 Nisan 2019)
-
 - (Bay)



U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME ORDU
B GRUP 1. Maç (25 Nisan 2019)

-
 - (Bay)




U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME ORDU
B GRUP 2. Maç (26 Nisan 2019)

-
 - (Bay)









U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME ORDU
B GRUP 3. Maç (27 Nisan 2019)
-
-(Bay)



U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME ORDU
Final Maçı (28 Nisan 2019)
 -
Normal süre
FUTBOL İSTATİSTİK
U17 Ligi - 2. Grup 4.Hafta
.... .... 2020 Cumartesi - ....
Ankara Ulus 19 Mayıs 1 Nolu Saha
...
PİYANGOTEPE ANADOLUBEYİ
U17 Ligi - 2. Grup 3. Hafta
08 Mart 2020 Pazar - 10:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
  3-0              
ANADOLUBEYİ 1905 ANKARASLAN
U15 Ligi Play Off - 2.Grup 1.Hafta
07 Mart 2020 Cumartesi - 12:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
2-3 
ÇINAR
GENÇLİK
 ANADOLUBEYİ
HIZLI ERİŞİM
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası