• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U14 LİGİ PUAN DURUMU 18/19



 
2018-2019 SEZONU U14 LİGİ PLAY OFF 2. Grup PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAYAVP
 
1.Yaşamkent İlker65102822616
2.Anadolubeyi633062412
3.1923 Çankaya622210918
4.Elmadağ Bld. Hasanoğlan62221011-18
5.Yenidoğan6213815-77
6.Ank. Kanarya6113615-64
7.Karşıyaka Güven6105623-173
*
2018-2019 SEZONU U14 LİGİ  9. Grup PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAYAVP
1.Anadolubeyi 129213262629
2.Yenidoğan126422281422
3.Çubuk 19591263326111521
4.Nesibe Aydın126152421319
5.Volkan Yıldırım125252123-217
6.Çankayagücü 124081535-2012
7.Sincangücü120012036-360
*Sincangücü ligden çekilmiştir. 15.12.2018
***

9. GRUP 1. Hafta (15-16 ARALIK 2018)
ANADOLUBEYİ2-0NESİBE AYDIN 
SİNCANGÜCÜ 0H3YENİDOĞAN
VOLKAN YILDIRIM2-1ÇUBUKSPOR 1959
ÇANKAYAGÜCÜ - (Bay)


9. GRUP 2. Hafta (22-23 ARALIK 2018)
ÇANKAYAGÜCÜ3H0SİNCANGÜCÜ
ÇUBUKSPOR 19591-1ANADOLUBEYİ 
YENİDOĞAN 1-1VOLKAN YILDIRIM 
NESİBE AYDIN 
- (Bay)


9. GRUP 3. Hafta (29-30 ARALIK 2018)
NESİBE AYDIN3-2ÇUBUKSPOR 1959
VOLKAN YILDIRIM1-3ÇANKAYAGÜCÜ 
ANADOLUBEYİ 0-2YENİDOĞAN 
SİNCANGÜCÜ
-
(Bay) 


9. GRUP 4. Hafta (12-13 OCAK 2019)
SİNCANGÜCÜ0H3VOLKAN YILDIRIM
YENİDOĞAN1-2NESİBE AYDIN
ÇANKAYAGÜCÜ1-4ANADOLUBEYİ
ÇUBUKSPOR 1959-(Bay)


9. GRUP 5. Hafta (19-20 OCAK 2019 )
ÇUBUKSPOR 19591-1YENİDOĞAN
ANADOLUBEYİ3H0SİNCANGÜCÜ
NESİBE AYDIN0-1ÇANKAYAGÜCÜ 
VOLKAN YILDIRIM-(Bay)


9. GRUP 6. Hafta (23 OCAK 2019)
VOLKAN YILDIRIM0-1ANADOLUBEYİ
ÇANKAYAGÜCÜ0-3ÇUBUKSPOR 1959
SİNCANGÜCÜ0H3NESİBE AYDIN
YENİDOĞAN-(Bay)


9. GRUP 7. Hafta (25 OCAK 2019)
YENİDOĞAN1-0ÇANKAYAGÜCÜ
NESİBE AYDIN0-5VOLKAN YILDIRIM
ÇUBUKSPOR 19593H0SİNCANGÜCÜ
ANADOLUBEYİ-(Bay)
-


9. GRUP 8. Hafta (28 OCAK 2019)
ÇUBUKSPOR 19592-0VOLKAN YILDIRIM
YENİDOĞAN3H0SİNCANGÜCÜ
NESİBE AYDIN1-1ANADOLUBEYİ
ÇANKAYAGÜCÜ-(Bay)
-


9. GRUP 9. Hafta (31 OCAK  / 13 ŞUBAT 2019)
VOLKAN YILDIRIM0-0YENİDOĞAN
ANADOLUBEYİ3-1ÇUBUKSPOR 1959 
SİNCANGÜCÜ0H3ÇANKAYAGÜCÜ
NESİBE AYDIN-(Bay)
-


9. GRUP 10. Hafta (03 ŞUBAT 2019)
YENİDOĞAN0-2ANADOLUBEYİ
ÇANKAYAGÜCÜ2-4VOLKAN YILDIRIM
ÇUBUKSPOR 19695-0NESİBE AYDIN
SİNCANGÜCÜ-(Bay)
 - 


9. GRUP 11. Hafta (05 ŞUBAT 2019)
ANADOLUBEYİ6-0ÇANKAYAGÜCÜ 
NESİBE AYDIN 0-1YENİDOĞAN 
VOLKAN YILDIRIM3H0SİNCANGÜCÜ
ÇUBUKSPOR 1959 - (Bay)
 -


9. GRUP 12. Hafta (09-10 ŞUBAT 2019)
ÇANKAYAGÜCÜ 1-5NESİBE AYDIN 
SİNCANGÜCÜ 0H3ANADOLUBEYİ 
YENİDOĞAN1-1ÇUBUKSPOR 1959 
VOLKAN YILDIRIM - (Bay) 
 - 


9. GRUP 13. Hafta (16-17 ŞUBAT 2019)
NESİBE AYDIN3H0SİNCANGÜCÜ
ÇUBUKSPOR 1959 3H0ÇANKAYAGÜCÜ
ANADOLUBEYİ 6-0VOLKAN YILDIRIM
YENİDOĞAN - (Bay)
 - 


9. GRUP 14. Hafta (23-24 ŞUBAT 2019)
SİNCANGÜCÜ0H3ÇUBUKSPOR 1959 
VOLKAN YILDIRIM1-7NESİBE AYDIN
ÇANKAYAGÜCÜ1-8YENİDOĞAN 
ANADOLUBEYİ - (Bay)
 - 

***

U14 LİGİ PLAY OFF 2. GRUP 1. Maç (16-17 MART 2019)
ANK. KANARYA1-31923 ÇANKAYA
ANADOLUBEYİ2-1ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN
YAŞAMKENT İLKER7-0KARŞIYAKA GÜVEN
YENİDOĞAN -(Bay)


U14 LİGİ PLAY OFF 2. GRUP 2. Maç (23-24 MART 2019)
YENİDOĞAN-2ANK. KANARYA
ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN0-4YAŞAMKENT İLKER
1923 ÇANKAYA0-0ANADOLUBEYİ
KARŞIYAKA GÜVEN -(Bay)


U14 LİGİ PLAY OFF 2. GRUP 3. Maç (30-31 MART 2019)
KARŞIYAKA GÜVEN3-4ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN 
ANADOLUBEYİ1-0YENİDOĞAN
YAŞAMKENT İLKER5-01923 ÇANKAYA
ANK. KANARYA
-
(Bay)


U14 LİGİ PLAY OFF  2. GRUP 4. Maç (06-07 NİSAN 2019)
ANK. KANARYA1-1ANADOLUBEYİ
1923 ÇANKAYA5-0KARŞIYAKA GÜVEN
YENİDOĞAN  1-8YAŞAMKENT İLKER
ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN
-
(Bay)



U14 LİGİ PLAY OFF 2. GRUP 5. Maç (13-14 NİSAN 2019)
ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN1-11923 ÇANKAYA
YAŞAMKENT İLKER4-1ANK. KANARYA
KARŞIYAKA GÜVEN2-1YENİDOĞAN
ANADOLUBEYİ -(Bay)


U14 LİGİ PLAY OFF 2. GRUP 6. Maç (20-21 NİSAN 2019)
ANADOLUBEYİ0-0YAŞAMKENT İLKER
YENİDOĞAN1-0ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN
ANK. KANARYA - KARŞIYAKA GÜVEN
1923 ÇANKAYA
-
(Bay)


U14 LİGİ PLAY OFF  2. GRUP 7. Maç (23 NİSAN 2019)
1923 ÇANKAYA1-2YENİDOĞAN
KARŞIYAKA GÜVEN0-2ANADOLUBEYİ
ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN 3-0ANK. KANARYA
YAŞAMKENT İLKER
-
(Bay)
FUTBOL İSTATİSTİK
U17 Ligi - 2. Grup 1. Hafta
23 Şubat 2020 Pazar - 12:30
Ankara 19 Mayıs 2 Nolu Saha
    12:30            
ANADOLUBEYİ  ANADOLU BALKAN
U15 Ligi - 3.Grup 18.Hafta
22 Şubat  2020 Cumartesi - 13:00
Ankara Yenimahalle Hasan Doğan Stadı
13:00
BATIKENT
KARTAL
 ANADOLUBEYİ
HIZLI ERİŞİM
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası