• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U11 LİGİ PUAN DURUMU 17/18

 

2017-2018 SEZONU U11 LİGİ 4. Grup PUAN DURUMU
OGBMAYAVP
1.Gençlerbirliği99004954427
2.Keçiören Bld. Bağlum971149123722
3.Ank.Gazi Spor97022113821
4.Anadolubeyi952226141217
5.Anka Spor950433151815
6.Saygı Spor92341022-129
7.Yenimahalle Bld. Spor9225932-238
8.Çubukspor Futbol AŞ.9207833-256
9.Ank.Seçkin Spor9126739-325
10.Batı Tel Örgü Anadolu9009027-270
* Batı Tel Örgü Anadolu ligden çekilmiştir.
***

4. GRUP 1. Hafta (12-13 Mayıs 2018)
ANKA SPOR1-2ANKARA GAZİ 
ANADOLUBEYİ4-0YENİMAHALLE BLD. 
ANKARA SEÇKİN2-4ÇUBUKSPOR FUTBOL AŞ
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM1-7GENÇLERBİRLİĞİ 
SAYGI GENÇLİK3H0BATI TEL ÖRGÜ ANADOLU 


4. GRUP 2. Hafta (19-20 Mayıs 2018)
YENİMAHALLE BLD. 1-ANKARA SEÇKİN
ANKARA GAZİ1-2ANADOLUBEYİ
GENÇLERBİRLİĞİ8-0SAYGI GENÇLİK
ÇUBUKSPOR FUTBOL AŞ0-9KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM
BATI TEL ÖRGÜ ANADOLU0H3ANKA SPOR



4. GRUP 3. Hafta (26-27 Mayıs 2018)
ANADOLUBEYİ5-3ANKA SPOR 
ANKARA SEÇKİN0-2ANKARA GAZİ 
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM9-0YENİMAHALLE BLD. 
SAYGI GENÇLİK3-0ÇUBUKSPOR FUTBOL AŞ
GENÇLERBİRLİĞİ3H0BATI TEL ÖRGÜ ANADOLU 




4. GRUP 4. Hafta (02-03 Haziran 2018)
YENİMAHALLE BLD.0-0SAYGI GENÇLİK 
ANKARA GAZİ0-8KEÇİÖREN BLS. BAĞLUM 
ANKA SPOR4-0ANKARA SEÇKİN 
ÇUBUKSPOR FUTBOL AŞ0-5GENÇLERBİRLİĞİ 
BATI TEL ÖRGÜ ANADOLU0H3ANADOLUBEYİ 




4. GRUP 5. Hafta (09-10 Haziran 2018)
ANKARA SEÇKİN 0-7ANADOLUBEYİ 
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM4-3ANKA SPOR 
SAYGI GENÇLİK2-4ANKARA GAZİ 
GENÇLERBİRLİĞİ7-1YENİMAHALLE BLD. 
ÇUBUKSPOR FUTBOL AŞ0H3BATI TEL ÖRGÜ ANADOLU 




4. GRUP 6. Hafta (20 Haziran 2018)
YENİMAHALLE BLD. 3-0ÇUBUKSPOR FUTBOL AŞ
ANKARA GAZİ 0-1GENÇLERBİRLİĞİ 
ANKA SPOR6-1SAYGI GENÇLİK 
ANADOLUBEYİ2-2KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM 
BATI TEL ÖRGÜ ANADOLU0H3ANKARA SEÇKİN 




4. GRUP 7. Hafta (22 Haziran 2018)
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM10-0ANKARA SEÇKİN 
SAYGI GENÇLİK1-1ANADOLUBEYİ 
GENÇLERBİRLİĞİ2-1ANKA SPOR 
ÇUBUKSPOR FUTBOL AŞ0-5ANKARA GAZİ 
BATI TEL ÖRGÜ ANADOLU0H3YENİMAHALLE BLD. 




4. GRUP 8. Hafta (25 Haziran 2018)
ANKARA GAZİ 3-0YENİMAHALLE BLD.
ANKA SPOR4-0ÇUBUKSPOR FUTBOL AŞ.
ANADOLUBEYİ1-5GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA SEÇKİN0-0SAYGI GENÇLİK 
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM3H0BATI TEL ÖRGÜ ANADOLU 




4. GRUP 9. Hafta (27 Haziran 2018)
YENİMAHALLE BLD. 1-8ANKA SPOR 
SAYGI GENÇLİK0-3KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM 
GENÇLERBİRLİĞİ11-1ANKARA SEÇKİN 
ÇUBUKSPOR FUTBOL AŞ1-2ANADOLUBEYİ 
BATI TEL ÖRGÜ ANADOLU0H3ANKARA GAZİ 

FUTBOL İSTATİSTİK
U17 Ligi - 2. Grup 4.Hafta
.... .... 2020 Cumartesi - ....
Ankara Ulus 19 Mayıs 1 Nolu Saha
...
PİYANGOTEPE ANADOLUBEYİ
U17 Ligi - 2. Grup 3. Hafta
08 Mart 2020 Pazar - 10:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
  3-0              
ANADOLUBEYİ 1905 ANKARASLAN
U15 Ligi Play Off - 2.Grup 1.Hafta
07 Mart 2020 Cumartesi - 12:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
2-3 
ÇINAR
GENÇLİK
 ANADOLUBEYİ
HIZLI ERİŞİM
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası