• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U19 LİGİ PUAN DURUMU 17/18

 

2017-2018 SEZONU U19 LİGİ  PLAY OFF A Grup PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAYAVP
1.Kahraman Kazan22007166
2.Demirlibahçe22006156
3.Anadolubeyi310215-43
4.Alkula
300329-70
2017-2018 SEZONU U19 LİGİ  4. Grup PUAN DURUMU
TAKIMLAR0GBMAYAVP
1.Demirlibahçe17150287117645
2.Anadolubeyi 17140374106442
3.Yaşamkent İlker 16103343142933
4.Tarım Kredi1683549222727
5.Bahçelievler Gençlik167364138324
6.Site Zafer Spor166462646-2022
7.Etlik Spor1631122072-5210
8.Yeni Yolspor1630131990-719
9.Kızılcahamam Bld.1600160-57-570
 * Kızılcahamam Bld. Spor ligden çekilmiştir. 22.12.2017
***
***

A GRUP 1. Hafta (31 Mart 2018)
ANADOLUBEYİ0-3DEMİRLİBAHÇE
KAHRAMAN KAZAN5-1ALKULA



A GRUP 1. Hafta (08 Nisan 2018)
KAHRAMAN KAZAN2-0ANADOLUBEYİ
DEMİRLİBAHÇE3-1ALKULA



A GRUP 1. Hafta (11 Nisan 2018)
ALKULA-ANADOLUBEYİ
DEMİRLİBAHÇE-KAHRAMAN KAZAN


***

4. GRUP Ekstra Hafta (24 Mart 2018)
ANADOLUBEYİ1-2DEMİRLİBAHÇE


***

1

4. GRUP 1. Hafta (09-10 ARALIK 2017)
DEMİRLİBAHÇE12-0KIZILCAHAMAM BLD. 
YAŞAMKENT İLKER 1-1TARIM KREDİSPOR 
SİTE ZAFER SPOR 4-3BAHÇELİEVLER GENÇLİK 
ANADOLUBEYİ 6-0YENİ YOLSPOR 
ETLİK SPORBAY


4. GRUP 2. Hafta (16-17 ARALIK 2017)
TARIM KREDİSPOR5-2ETLİK SPOR 
KIZILCAHAMAM BLD. 0H3SİTE ZAFER SPOR 
YENİ YOLSPOR 1-4YAŞAMKENT İLKER 
BAHÇELİEVLER GENÇLİK2-6ANADOLUBEYİ 
DEMİRLİBAHÇEBAY



4. GRUP 3. Hafta (23-24 ARALIK 2017)
SİTE ZAFER SPOR0-8DEMİRLİBAHÇE 
ETLİK SPOR 1-4YENİ YOLSPOR 
ANADOLUBEYİ 3H0KIZILCAHAMAM BLD. 
YAŞAMKENT İLKER1-0BAHÇELİEVLER GENÇLİK 
TARIM KREDİSPOR-BAY




4. GRUP 4. Hafta (30-31 ARALIK 2017)
YENİ YOLSPOR 0-10TARIM KREDİSPOR
DEMİRLİBAHÇE 2-3ANADOLUBEYİ 
BAHÇELİEVLER GENÇLİK 8-0ETLİK SPOR 
KIZILCAHAMAM BLD. 0H3YAŞAMKENT İLKER 
SİTE ZAFER SPORBAY




4. GRUP 5. Hafta (06-07 OCAK 2018)
ANADOLUBEYİ 8-1SİTE ZAFER SPOR 
TARIM KREDİSPOR 1-3BAHÇELİEVLER GENÇLİK  
YAŞAMKENT İLKER 1-3DEMİRLİBAHÇE  
ETLİK  SPOR3H0KIZILCAHAMAM BLD. 
YENİ YOLSPORBAY




4. GRUP 6. Hafta (13-14 OCAK 2018)
BAHÇELİEVLER GENÇLİK3-0YENİ YOLSPOR 
SİTE ZAFER SPOR 1-5YAŞAMKENT İLKER
KIZILCAHAMAM BLD.0H3TARIM KREDİSPOR
DEMİRLİBAHÇE8-0ETLİK SPOR 
ANADOLUBEYİBAY




4. GRUP 7. Hafta (20-21 OCAK 2018)
YAŞAMKENT İLKER 1-3ANADOLUBEYİ    
YENİ YOLSPOR 3H0KIZILCAHAMAM BLD. 
ETLİK SPOR 1-1SİTE ZAFER SPOR 
TARIM KREDİSPOR 1-2DEMİRLİBAHÇE 
BAHÇELİEVLER GENÇLİK BAY




4. GRUP 8. Hafta (24 OCAK 2018)
KIZILCAHAMAM BLD.0H3BAHÇELİEVLER GENÇLİK 
ANADOLUBEYİ8-0ETLİK SPOR 
DEMİRLİBAHÇE13-0YENİ YOLSPOR 
SİTE ZAFER SPOR1-1TARIM KREDİSPOR 
YAŞAMKENT İLKERBAY




4. GRUP 9. Hafta (27-28 OCAK 2018)
ETLİK SPOR0-5YAŞAMKENT İLKER 
BAHÇELİEVLER GENÇLİK1-3DEMİRLİBAHÇE 
TARIM KREDİSPOR0-5ANADOLUBEYİ 
YENİ YOLSPOR1-2SİTE ZAFER SPOR 
KIZILCAHAMAM BLD.BAY




4. GRUP 10. Hafta (31 OCAK 2018)
KIZILCAHAMAM BLD.0H3DEMİRLİBAHÇE 
TARIM KREDİSPOR1-2YAŞAMKENT İLKER 
BAHÇELİEVLER GENÇLİK1-1SİTE ZAFER SPOR 
YENİ YOLSPOR0-10ANADOLUBEYİ 
ETLİK SPORBAY




4. GRUP 11. Hafta (02 ŞUBAT 2018)
ETLİK SPOR0-4TARIM KREDİSPOR 
SİTE ZAFER SPOR3H0KIZILCAHAMAM BLD. 
YAŞAMKENT İLKER 8-0YENİYOL SPOR 
ANADOLUBEYİ7-0BAHÇELİEVLER GENÇLİK 
DEMİRLİBAHÇEBAY




4. GRUP 12. Hafta (10-11 ŞUBAT 2018)
DEMİRLİBAHÇE   2-0SİTE ZAFER SPOR 
YENİ YOLSPOR 4-6ETLİK SPOR 
KIZILCAHAMAM BLD.0H3ANADOLUBEYİ 
BAHÇELİEVLER GENÇLİK 1-1YAŞAMKENT İLKER 
TARIM KREDİSPORBAY




4. GRUP 13. Hafta (17-18 ŞUBAT 2018)
TARIM KREDİSPOR 10-1YENİ YOLSPOR 
ANADOLUBEYİ 0-1DEMİRLİBAHÇE 
ETLİK SPOR 1-5BAHÇELİEVLER GENÇLİK 
YAŞAMKENT İLKER 3H0KIZILCAHAMAM BLD. 
SİTE ZAFER SPORBAY




4. GRUP 14. Hafta (24-25 ŞUBAT 2018)
SİTE ZAFER SPOR 0-7ANADOLUBEYİ 
BAHÇELİEVLER GENÇLİK 1-1TARIM KREDİSPOR 
DEMİRLİBAHÇE 1-3YAŞAMKENT İLKER 
KIZILCAHAMAM BLD.0H3ETLİK SPOR 
YENİ YOLSPORBAY



4. GRUP 15. Hafta (03-04 MART 2018)
YENİ YOLSPOR1-8BAHÇELİEVLER GENÇLİK 
YAŞAMKENT İLKER 0-0SİTE ZAFER SPOR 
TARIM KREDİSPOR 3H0KIZILCAHAMAM BLD. 
ETLİK SPOR 1-10DEMİRLİBAHÇE 
ANADOLUBEYİBAY




4. GRUP 16. Hafta (10-11 MART 2018)
ANADOLUBEYİ1-0YAŞAMKENT İLKER 
KIZILCAHAMAM BLD. 0H3YENİ YOLSPOR 
SİTE ZAFER SPOR 2-1ETLİK SPOR 
DEMİRLİBAHÇE 3-0TARIM KREDİSPOR 
BAHÇELİEVLER GENÇLİKBAY



4. GRUP 17. Hafta (14 MART 2018)
BAHÇELİEVLER GENÇLİK3H0KIZILCAHAMAM BLD. 
ETLİK SPOR 0H3ANADOLUBEYİ 
YENİ YOLSPOR 0-3DEMİRLİBAHÇE 
TARIM KREDİSPOR 7-1SİTE ZAFER SPOR 
YAŞAMKENT İLKERBAY




4. GRUP 18. Hafta (17-18 MART 2018)
YAŞAMKENT İLKER 5-1ETLİK SPOR 
DEMİRLİBAHÇE 11-0BAHÇELİEVLER GENÇLİK 
ANADOLUBEYİ 0-1TARIM KREDİSPOR 
SİTE ZAFER SPOR 6-1YENİ YOLSPOR 
KIZILCAHAMAM BLD.BAY

COVİD-19
FUTBOL İSTATİSTİK
HIZLI ERİŞİM
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası