• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U14 LİGİ PUAN DURUMU 16/17

 

 
 
2016-2017 SEZONU U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME AGrup PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAYAVP
1.Anadolubeyi2200110116
2.Eskişehir Şekerspor210126-43
3Bolu Kıbrısçık 200207-90
2016-2017 SEZONU U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME DÜZCE FİNALİ
TAKIMLAROGBMAYAV.P
1.Sakarya Tuvasaş Demir Spor10100001
2.Anadolubeyi10100001
Penaltılarla 3-1 Sakarya Tuvasaş Demirspor birinci olmuştur.
2016-2017 SEZONU U14 LİGİ 1.KADEME 2.Grup PUAN DURUMU
TAKIMLAR0GBMAYAV.P
1.Anadolubeyi 54101921713
2.Ank. Metropol53111861210
3.Elmadağ Bld.4202121126
4.Ank. Gazi Spor4103519-143
5.Ulubey4004016-160
2016-2017 SEZONU U14 LİGİ 2.GRUP PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAYAVP
1.Gölbaşı Bld. Spor1413017867239
2.Anadolubeyi1412117786937
3.Çayyolu Spor1482458372126
4.Mamak Spor147163340-722
5.Başkent Fetih Spor145184145-416
6.Batıkent Kartal1440101663-4712
7.Alesta Gençlik142391974-559
8.Tunç Altındağ1410131564-493

***


                    TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME  DÜZCE FİNALİ (14 MAYIS 2017)
ANADOLUBEYİ 0-0 SAKARYA TUVASAŞ DEMİRSPOR

***
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME  3.MAÇ  (13 MAYIS 2017)
ANADOLUBEYİ 6- 0 ESKİŞEHİR ŞEKERSPOR
BOLU KIBRISCIK -Bay 


TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME  2.MAÇ  (12 MAYIS 2017)
ANADOLUBEYİ 5- 0BOLU KIBRISÇIK
ESKİŞEHİR ŞEKERSPOR-Bay


TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME  1.MAÇ  (11 MAYIS 2017)
ESKİŞEHİR ŞEKERSPOR 2- 0BOLU KIBRISÇIK
ANADOLUBEYİ-Bay


***


                                                    2. GRUP PLAY OFF FİNALİ  (24 MART 2017)
ANADOLUBEYİ 3-1ANK. METROPOL

***
2. GRUP 1. Hafta (04-05 MART 2017)
ANK. METROPOL6-2ELMADAĞ BLD.
ANK.GAZİ SPOR3-0ULUBEY
ANADOLUBEYİ-Bay 

2. GRUP 2. Hafta (11 MART 2017)
ANADOLUBEYİ9-0ANK. GAZİ SPOR
ULUBEY 0-6ANK. METROPOL
ELMADAĞ BLD.-Bay

2. GRUP 3. Hafta (12 MART 2017)
ELMADAĞ BLD.-ULUBEY
ANK. METROPOL-1ANADOLUBEYİ
ANK. GAZİ SPOR-Bay

2. GRUP 4. Hafta (18 MART 2017)
ANK. GAZİ SPOR0-4ANK. METROPOL
ANADOLUBEYİ3-0ELMADAĞ BLD.
ULUBEY - Bay

2. GRUP 5. Hafta (19 MART 2017)
ULUBEY0H3ANADOLUBEYİ
ELMADAĞ BLD.
6-2ANK. GAZİ SPOR
ANK. METROPOL - Bay

***
2. GRUP 1. Hafta (26-27 Kasım 2016)
ÇAYYOLU SPOR8-2ANK. BATIKENT KARTAL
ALESTA GENÇLİK1-5BAŞKENT FETİHSPOR
ANADOLUBEYİ8-0TUNÇ ALTINDAĞ
GÖLBAŞI BL.D. SPOR6-0MAMAK SPOR

2. GRUP 2. Hafta (03 - 04 - 07 Aralık 2016)
BAŞKENT FETİHSPOR1-7ANADOLUBEYİ
ANK. BATIKENT KARTAL 1-0ALESTA GENÇLİK 
TUNÇ ALTINDAĞ0 -11GÖLBAŞI BLD. SPOR
MAMAK SPOR 0 -8ÇAYYOLU SPOR 

2. GRUP 3. Hafta (10-11 Aralık 2016)
ALESTA GENÇLİK1-8ÇAYYOLU SPOR
ANADOLUBEYİ 8-0ANK. BATIKENT KARTAL
GÖLBAŞI BLD. SPOR 3 -1BAŞKENT FETİHSPOR 
TUNÇ ALTINDAĞ0 -4MAMAK SPOR

2. GRUP 4. Hafta (17-18 Aralık 2016)
BAŞKENT FETİHSPOR 4-0TUNÇ ALTINDAĞ 
ANK. BATIKENT KARTAL 0-3GÖLBAŞI BLD. SPOR
ÇAYYOLU SPOR1-1ANADOLUBEYİ  
MAMAK SPOR 2-2ALESTA GENÇLİK 

2. GRUP 5. Hafta (24-25 Aralık 2016)
ANADOLUBEYİ 6-0ALESTA GENÇLİK
GÖLBAŞI BLD. SPOR 4-1ÇAYYOLU SPOR 
TUNÇ ALTINDAĞ 1 -2ANK. BATIKENT KARTAL 
MAMAK SPOR 3 -2BAŞKENT FETİHSPOR

2. GRUP 6. Hafta (07-08 Ocak 2017)
ANK. BATIKENT KARTAL3-2BAŞKENT FETİHSPOR 
ÇAYYOLU SPOR4-0TUNÇ ALTINDAĞ
ALESTA GENÇLİK0 -5GÖLBAŞI BLD. SPOR
ANADOLUBEYİ3 -2MAMAK SPOR

2. GRUP 7. Hafta ( 14-15 Ocak 2017)
BAŞKENT FETİHSPOR 0-5ÇAYYOLU SPOR
GÖLBAŞI BLD. SPOR 1-0ANADOLUBEYİ
TUNÇ ALTINDAĞ 3 -2ALESTA GENÇLİK 
MAMAK SPOR4 -1ANK. BATIKENT KARTAL 

2. GRUP 8. Hafta (21-22 Ocak 2017)
ANK. BATIKENT KARTAL0-6ÇAYYOLU SPOR 
BAŞKENT FETİHSPOR 2-2ALESTA GENÇLİK 
TUNÇ ALTINDAĞ2-4ANADOLUBEYİ
MAMAK SPOR0-3GÖLBAŞI BLD. SPOR

2. GRUP 9. Hafta (24 Ocak 2017)
ANADOLUBEYİ6-0BAŞKENT FETİHSPOR
ALESTA GENÇLİK 4-3ANK. BATIKENT KARTAL 
GÖLBAŞI BLD. SPOR 3 H0TUNÇ ALTINDAĞ
ÇAYYOLU SPOR 3 -0MAMAK SPOR

2. GRUP 10. Hafta (26 Ocak 2017)
ÇAYYOLU SPOR 2-2ALESTA GENÇLİK
ANK. BATIKENT KARTAL 0-3ANADOLUBEYİ  
BAŞKENT FETİHSPOR0 -5GÖLBAŞI BLD. SPOR 
MAMAK SPOR 5 -2TUNÇ ALTINDAĞ

2. GRUP 11. Hafta (29 Ocak 2017)
TUNÇ ALTINDAĞ2-5BAŞKENT FETİHSPOR 
GÖLBAŞI BLD. SPOR8-0ANK. BATIKENT KARTAL 
ANADOLUBEYİ 12 -0ÇAYYOLU SPOR
ALESTA GENÇLİK1 -6MAMAK SPOR 

2. GRUP 12. Hafta (31 Ocak 2017)
ALESTA GENÇLİK0-13ANADOLUBEYİ 
ÇAYYOLU SPOR 3-11GÖLBAŞI BLD. SPOR 
ANK. BATIKENT KARTAL3 -2TUNÇ ALTINDAĞ
BAŞKENT FETİHSPOR 3-4MAMAK SPOR 


2. GRUP 13. Hafta (02 Şubat 2017)
BAŞKENT FETİHSPOR 12-1ANK. BATIKENT KARTAL 
TUNÇ ALTINDAĞ 0-5ÇAYYOLU SPOR 
GÖLBAŞI BLD. SPOR 15  -0ALESTA GENÇLİK 
MAMAK SPOR1 -5ANADOLUBEYİ

2. GRUP 14. Hafta (04-05 Şubat2017)
ÇAYYOLU SPOR 3-4BAŞKENT FETİHSPOR 
ANADOLUBEYİ1-0GÖLBAŞI BLD. SPOR 
ALESTA GENÇLİK4 -3TUNÇ ALTINDAĞ
ANK. BATIKENT KARTAL0-2MAMAK SPOR
***
2. GRUP 1. Hafta (26-27 Kasım 2016)
ÇAYYOLU SPOR8-2ANK. BATIKENT KARTAL
ALESTA GENÇLİK1-5BAŞKENT FETİHSPOR
ANADOLUBEYİ8-0TUNÇ ALTINDAĞ
GÖLBAŞI BL.D. SPOR6-0MAMAK SPOR

2. GRUP 2. Hafta (03 - 04 - 07 Aralık 2016)
BAŞKENT FETİHSPOR1-7ANADOLUBEYİ
ANK. BATIKENT KARTAL 1-0ALESTA GENÇLİK 
TUNÇ ALTINDAĞ0 -11GÖLBAŞI BLD. SPOR
MAMAK SPOR 0 -8ÇAYYOLU SPOR 

2. GRUP 3. Hafta (10-11 Aralık 2016)
ALESTA GENÇLİK1-8ÇAYYOLU SPOR
ANADOLUBEYİ 8-0ANK. BATIKENT KARTAL
GÖLBAŞI BLD. SPOR 3 -1BAŞKENT FETİHSPOR 
TUNÇ ALTINDAĞ0 -4MAMAK SPOR

2. GRUP 4. Hafta (17-18 Aralık 2016)
BAŞKENT FETİHSPOR 4-0TUNÇ ALTINDAĞ 
ANK. BATIKENT KARTAL 0-3GÖLBAŞI BLD. SPOR
ÇAYYOLU SPOR1-1ANADOLUBEYİ  
MAMAK SPOR 2-2ALESTA GENÇLİK 

2. GRUP 5. Hafta (24-25 Aralık 2016)
ANADOLUBEYİ 6-0ALESTA GENÇLİK
GÖLBAŞI BLD. SPOR 4-1ÇAYYOLU SPOR 
TUNÇ ALTINDAĞ 1 -2ANK. BATIKENT KARTAL 
MAMAK SPOR 3 -2BAŞKENT FETİHSPOR

FUTBOL İSTATİSTİK
U17 Ligi - 2. Grup 4.Hafta
.... .... 2020 Cumartesi - ....
Ankara Ulus 19 Mayıs 1 Nolu Saha
...
PİYANGOTEPE ANADOLUBEYİ
U17 Ligi - 2. Grup 3. Hafta
08 Mart 2020 Pazar - 10:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
  3-0              
ANADOLUBEYİ 1905 ANKARASLAN
U15 Ligi Play Off - 2.Grup 1.Hafta
07 Mart 2020 Cumartesi - 12:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
2-3 
ÇINAR
GENÇLİK
 ANADOLUBEYİ
HIZLI ERİŞİM
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası