• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U16 LİGİ PUAN DURUMU 15/16

 
 
2015-2016 SEZONU
U16 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI  FİNAL PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAYAVP
1.SAMSUN KADIKÖY       (4-2 p)10101101
2.MERSİN ÇİFLİKKÖY ADONİS10101101
3.iSTANBUL DAMLA SPOR11001013
4.ANTALYA MANAVGAT BLD.100101-10
2015-2016 SEZONU
U16 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.KADEME  PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAYAVP
1.İstanbul Damla Spor32015326
2.Anadolubeyi32017526
3.İstanbul Altınova Spor31114404
4.Bursa Arabayatağı Spor301248-41


2015-2016 SEZONU
U16 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME Final PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAYAVP
1.Anadolubeyi11002113
2.Site Zafer Spor101112-10

2015-2016 SEZONU
U16 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME A Grup PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYAVP
1.Anadolubeyi22002026
2.Çorum İl Özel İdaresi 21012203
3.Bolu Kızık Spor200213-20
 
2015-2016 SEZONU
U16 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME B Grup PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAYAVP
1.Site Zafer Spor21014403
2.Zonguldak Karadeniz Ereğli Spor21013303
3.Kastamonu Yolspor21016603
* Sıralamalar penaltı atışları sonucuna yöre belirlenmiştir.
 
2015-2016 SEZONU
U16 LİGİ PLAY OFF 1.Grup PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAYAVP
1.Anadolubeyi430112399
2.Yenidoğan 42116607
3.Cebeci41214405
4.Tapu Kadastro411246-24
5.Esenboğa Gençlik4103411-73

2015-2016 SEZONU U16 LİGİ 
3.Grup PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAYAV
1.Anadolubeyi 1412206285438
2.Esenboğa Gençlik14102253213232
3.Yapı Spor14101344281631
4.Emniyet146173343-1019
5.1905 Ankaraslan145272933-417
6.Çınar Spor144373451-1715
7.Ümitköy Spor142391645-299
8.Elmadağ Bld.140014042-420

***
U16 Ligi  Final Maçı ( 26 HAZİRAN 2016)
 SAMSUN KADIKÖY
   (4-1 Damlaspor)
1(4-2P)1 MERSİN ÇİFLİKKÖY ADONİS
(  -  Ant. Manavgat Bld.Spor)


U16 Ligi 3. - 4. Maçı (26 HAZİRAN 2016)
 İSTANBUL DAMLASPOR
  (1-4 Samsun Kadıköy)
1-0 ANTALYA MANAVGAT BELEDİYESPOR
    ( - Mersin Çiflikköy Adonisspor)


2. Kademe 1. Maçlar (16 HAZİRAN 2016)
İSTANBUL DAMLA SPOR0-1İSTANBUL ALTINOVA
ANADOLUBEYİ4-1BURSA ARABAYATAĞI


2. Kademe 2. Maçlar (17 HAZİRAN 2016)
İSTANBUL ALTINOVA-ANADOLUBEYİ
BURSA ARABAYATAĞI1-2İSTANBUL DAMLA SPOR


2.Kademe 3. Maçlar (18 HAZİRAN 2016)
İSTANBUL DAMLASPOR3-1ANADOLUBEYİ
BURSA ARABAYATAĞI2-2İSTANBUL ALTINOVA


***

1. Kademe FİNAL Maçı (05 Haziran 2016)
ANADOLUBEYİ1-0SİTE ZAFERSPOR


A GRUP 1. Maçlar (02 HAZİRAN 2016)
ÇORUM İL ÖZEL İDARESİ2-1BOLU KIZIK SPOR
ANADOLUBEYİ
 
(Bay)


A GRUP 2.Maçlar (03 HAZİRAN 2016)
ANADOLUBEYİ1-0BOLU KIZIK SPOR
ÇORUM İL ÖZEL İDARESİ
 
(Bay)


A GRUP 3.Maçlar (04 HAZİRAN 2016)
ANADOLUBEYİ1-0ÇORUM İL ÖZEL İDARESİ
BOLU KIZIK SPOR   (Bay)


B GRUP 1. Maçlar (02 HAZİRAN 2016)
SİTE ZAFERSPOR1-0ZONGULDAK K.DENİZ EREĞLİ
KASTAMONU YOLSPOR
  (Bay)


B GRUP 2. Maçlar (03 HAZİRAN 2016)
KASTAMONU YOLSPOR2-3ZONGULDAK K.DENİZ EREĞLİ
SİTE ZAFERSPOR   (Bay)


B GRUP 3. Maçlar (04 HAZİRAN 2016)
SİTE ZAFERSPOR3-4KASTAMONU YOLSPOR
ZONGULDAK K.DENİZ EREĞLİ (Bay)


***

1. GRUP 1. Hafta (07 MAYIS 2016)
ANADOLUBEYİ4-0YENİDOĞAN
CEBECİ0-0TAPU KADASTRO
ESENBOĞA GENÇLİK  -
(Bay)
1. GRUP 2. Hafta (08 MAYIS 2016)
ESENBOĞA GENÇLİK2-CEBECİ
TAPU KADASTRO1-3ANADOLUBEYİ
YENİDOĞAN
 -
(Bay)


1. GRUP 3. Hafta (14 MAYIS 2016)
YENİDOĞAN2-0TAPU KADASTRO
ANADOLUBEYİ4-0ESENBOĞA GENÇLİK
CEBECİ  -
(Bay)
1. GRUP 4. Hafta (15 MAYIS 2016)
CEBECİ2-1ANADOLUBEYİ
ESENBOĞA GENÇLİK1-3YENİDOĞAN
TAPU KADASTRO
 -
(Bay)
1. GRUP 5. Hafta (18 MAYIS 2016)
TAPU KADASTRO3-1ESENBOĞA GENÇLİK
YENİDOĞAN1-1CEBECİ
ANADOLUBEYİ  -
(Bay)

***
3. GRUP 1. Hafta (25 OCAK 2016)
EMNİYET6-1ÜMİTKÖY SPOR
ANADOLUBEYİ3H0ELMADAĞ BLD.
ESENBOĞA GENÇLİK2 -1ÇINAR SPOR
YAPI SPOR5 -41905 ANKARASLAN
3. GRUP 2. Hafta (28 OCAK 2016)
ELMADAĞ BLD.0H3ESENBOĞA GENÇLİK
ÜMİTKÖY SPOR0-11ANADOLUBEYİ
ÇINAR SPOR2 -3YAPI SPOR
1905 ANKARASLAN2 -4EMNİYET
3. GRUP 3. Hafta (01 ŞUBAT 2016)
ANADOLUBEYİ4-1EMNİYET
ESENBOĞA GENÇLİK7-0ÜMİTKÖY SPOR
YAPI SPOR3 H0ELMADAĞ BLD.
ÇINAR SPOR2 -51905 ANKARASLAN
3. GRUP 4. Hafta (04 ŞUBAT 2016)
ELMADAĞ BLD. 0H3ÇINAR SPOR
ÜMİTKÖY SPOR2-4YAPI SPOR
EMNİYET1-7ESENBOĞA GENÇLİK
1905 ANKARASLAN0-2ANADOLUBEYİ
3. GRUP 5. Hafta (13-14 ŞUBAT 2016)
ESENBOĞA GENÇLİK2-2ANADOLUBEYİ
YAPI SPOR2-1EMNİYET
ÇINAR SPOR1 -1ÜMİTKÖY SPOR
1905 ANKARASLAN3 H0ELMADAĞ BLD.
3. GRUP 6. Hafta (20-21 ŞUBAT 2016)
ÜMİTKÖY SPOR3H0ELMADAĞ BLD.
EMNİYET4-1ÇINAR SPOR
ANADOLUBEYİ2 -1YAPI SPOR
ESENBOĞA GENÇLİK5 -11905 ANKARASLAN
3. GRUP 7. Hafta (05-06 MART 2016)
ELMADAĞ BLD.0H3EMNİYET
YAPI SPOR4-2ESENBOĞA GENÇLİK
ÇINAR SPOR0 -12ANADOLUBEYİ
1905 ANKARASLAN2 -1ÜMİTKÖY SPOR
3. GRUP 8. Hafta (12-13 MART 2016)
ÜMİTKÖY SPOR0-3EMNİYET
ELMADAĞ BLD.0H3ANADOLUBEYİ
ÇINAR SPOR4 -7ESENBOĞA GENÇLİK
1905 ANKARASLAN1 -5YAPI SPOR
3. GRUP 9. Hafta (19-20 MART 2016)
ESENBOĞA GENÇLİK3H0ELMADAĞ BLD.
ANADOLUBEYİ4-1ÜMİTKÖY SPOR
YAPI SPOR10 -4ÇINAR SPOR
EMNİYET 3 -31905 ANKARASLAN
3. GRUP 10. Hafta (26-27 MART 2016)
EMNİYET 0-9ANADOLUBEYİ
ÜMİTKÖY SPOR2-3ESENBOĞA GENÇLİK
ELMADAĞ BLD.0 H3YAPI SPOR
1905 ANKARASLAN2 -4ÇINAR SPOR
3. GRUP 11. Hafta (02-03 NİSAN 2016)
ÇINAR SPOR3H0ELMADAĞ BLD.
YAPI SPOR0-0ÜMİTKÖY SPOR
ESENBOĞA GENÇLİK6 -2EMNİYET
ANADOLUBEYİ2 -11905 ANKARASLAN
3. GRUP 12. Hafta (06 NİSAN 2016)
ANADOLUBEYİ3-0ESENBOĞA GENÇLİK
EMNİYET 1-3YAPI SPOR
ÜMİTKÖY SPOR2 -2ÇINAR SPOR
ELMADAĞ BLD.0 H31905 ANKARASLAN


3. GRUP 13. Hafta (09-10 NİSAN 2016)
ELMADAĞ BLD.0H3ÜMİTKÖY SPOR
ÇINAR SPOR5-1EMNİYET 
YAPI SPOR0 -3ANADOLUBEYİ
1905 ANKARASLAN0 -0ESENBOĞA GENÇLİK

3. GRUP 14. Hafta (16-17 NİSAN 2016)
EMNİYET 3H0ELMADAĞ BLD.
ESENBOĞA GENÇLİK6-1YAPI SPOR
ANADOLUBEYİ2 -2ÇINAR SPOR
ÜMİTKÖY SPOR0 -21905 ANKARASLAN
FUTBOL İSTATİSTİK
U17 Ligi - 2. Grup 4.Hafta
.... .... 2020 Cumartesi - ....
Ankara Ulus 19 Mayıs 1 Nolu Saha
...
PİYANGOTEPE ANADOLUBEYİ
U17 Ligi - 2. Grup 3. Hafta
08 Mart 2020 Pazar - 10:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
  3-0              
ANADOLUBEYİ 1905 ANKARASLAN
U15 Ligi Play Off - 2.Grup 1.Hafta
07 Mart 2020 Cumartesi - 12:30
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
2-3 
ÇINAR
GENÇLİK
 ANADOLUBEYİ
HIZLI ERİŞİM
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası