• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK
    • ANADOLUBEYİ SK
    • Resmi İnternet Platformu

YASAL KOŞULLAR

 
 

YASAL KOŞULLAR

Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği web sitesi hakkında hukuki bilgileri burada bulabilirsiniz.

Yasal Uyarı

www.anadolubeyi.org  web sitesi ve bu internet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği’ne aittir. Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo vb. gibi) telif hakkı Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği’ne ait olup, Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği’nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği web sitemiz, her zaman ücretsiz olarak ziyaret edilebilir. Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği tarafından, ad ve soyad, posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, telefon ve faks numarası, elektronik posta adresi, Derneğimiz tarafından sunulan bir hizmetle ilgili abonelik işlemleri gibi kişisel bilgiler sadece ziyaret eden kişinin rızası ve bilgisi dahilinde temin edilir ve bilgilerini paylaşan kişinin açıkça rızası olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği, hiçbir koşulda, İçerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, İçerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.

Bu İnternet sitesinde yer alan herhangi bir bilgi veya belgeyi herhangi bir şekilde tahrifetmek; her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır. Sitenin içeriği Türk Ceza Kanunu, 5846 Sayılı “Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” ve tüm ulusal ve uluslar arası yasal mevzuat koruması altındadır.

Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği web sitemizde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği’ne ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer Web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği tarafından sorumlu değildir.

Bu İnternet sitesinde verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar. Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği, ziyaretçiye, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahil web sitesinde yer alan bilgilerle de dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu İnternet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği internet sitesi içerisinde sizden şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, vereceğiniz şahsi bilgileriniz (isim, soyisim, adres, T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Tarafınıza Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği tarafından gönderilen iletilerini almak istemiyorsanız, bu talebinizi iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Anadolubeyi Spor Kulübü Derneği web sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bilgi@anadolubeyi.org e-posta adresine sorabilir, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bu adrese bildirebilirsiniz.
Bu sitenin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.U18 A Ligi - 1. Grup 1. Hafta
09 Aralık 2023 Cumartesi - 11:30
Ankara Altındağ Örnek Stadı
11:30
ANADOLUBEYİ SK  OSTİM SPOR
U16 A Ligi - 4. Grup 1. Hafta
9 Aralık 2023 Cumartesi - 15:00
Ankara Altındağ Örnek Stadı