• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U16 Futbol takımımız 10 Mayıs 2022 Salı günü saat:10.00 da 19 Mayıs 1 Nolu Sahada ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ Sporu 4-3 yendi.

Ankara 19 Mayıs 1 Nolu Saha - 10 Mayıs 2022 Salı - 10.00
U16 Ligi  - Play Off 1. Grup 5. Maç
ANK. GENÇLİK HİZMETLERİ3-4ANADOLUBEYİ SK
  33' 
   45' 
   61' 
          
     
   
     SEYİT EMİR EKER (18')
      
Atalay Yalçın
   BATIN AKBULUT (54') 
   MUHAMMET KAVALCI (73') 
       
Seyit Emir Eker 
   ARSLAN ÜNLÜ (80+1')
    
  Hakem  FAHRETTTİN YILMAZ
 1. Yardımcı Hakem  HAYRETTİN ŞAHİN
 2. Yardımcı Hakem  NERGİS AKYÜREK
 Gözlemci  
 Saha Komiseri  ŞAHİN SÖNMEZ
  İlk 11  İlk 11
1. 1. EMİRCAN EBİRİ 
2.2. MUHAMMET KAVALCI   
3. 3. ARİF UMUT TUĞRAL 
4. 4. ALPTİGİN TÜRKEŞ ALTUNIŞIK (C)   
5. 5. ENES SEYFİ ÇINAR 
6. 6. MUHAMMED MUSTAFA GENCER 
7. 7. BORA KIVRAK 
8. 8. BATIN AKBULUT   
9. 9. ARSLAN ÜNLÜ 
11. 10. SEYİT EMİR EKER 
20. 11. ATALAY YALÇIN 
  Yedekler   Yedekler
12. 12. MUHAMMET TEKCAN 
13. 13. AHİN ÖLMEZ 
14. 14. EMİR İŞBİLİR 
15. 15. YİĞİT ŞİNASİ TOPALOĞLU 
16. 16. AHMET EFE ERCİYAS   
17. 17. AHMET SAĞLAM 
18. 18. ARDA KAYNAR 
  Teknik Sorumlu  Teknik Sorumlu
   
  Antrenör  Antrenör
  
 
  Kaleci Antrenörü  Kaleci Antrenörü
 
  Goller    Goller
  33'
  SEYİT EMİR EKER (18')
      
Atalay Yalçın
  45'  BATIN AKBULUT (54')   
  61'  MUHAMMET KAVALCI (73') 
       
Seyit Emir Eker 
  ARSLAN ÜNLÜ (80+1')
  Kartlar  Kartlar
     MUHAMMED MUSTAFA GENCER (37')
     MUHAMMET KAVALCI (80+1')
  AHMET EFE ERCİYAS (80+3') 
  ALPTİGİN TÜRKEŞ ALTUNIŞIK (80+4')
  Oyuna Girenler  Oyuna Girenler 
     YİĞİT ŞİNASİ TOPALOĞLU (41')
     AHMET EFE ERCİYAS (41') 
      AHMET SAĞLAM (65') 
     AHİN ÖLMEZ (77') 
    MUHAMMET TEKCAN (78') 
  Oyundan Çıkanlar  Oyundan Çıkanlar
     ATALAY YALÇIN (41')
     BORA KIVRAK (41') 
     BATIN AKBULUT (65') 
    MUHAMMED MUSTAFA GENCER (77') 
    EMİRCAN EBİRİ (78') 


131 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
U14 Ligi - 2.Grup 9.Hafta
28 Mayıs 2022 Cumartesi - 15.00
Ankara Ulus 19 Mayıs 1 Nolu Saha
 15.00
ANADOLUBEYİ SK  ANK. ÇANKAYAGÜCÜ
1.U12 Ligi - 17. Grup 1.Hafta
29 Mayıs 2022 Pazar  - 17.00
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
17.00
ANK. ANADOLU BALKAN ANADOLUBEYİ SK
1.Amatör Küme - 9.Grup 12.Hafta
29 Mayıs 2022 Pazar - 15.00
Ankara 19 Mayıs 2 Nolu Saha
 15.00
ANADOLUBEYİ SK ŞENTEPE
FUTBOL İSTATİSTİK
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası