• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U16 Futbol takımımız 09 Nisan 2022 Cumartesi günü saat:16.30 da 19 Mayıs 2 nolu sahada KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM sporu 5-0 yenerek Ankara finallerine katılmaya hak kazanmıştır.

Ankara 19 Mayıs 2 Nolu Saha- 02 Nisan 2022 Cumartesi - 16.30
U16 Ligi  - 4. Grup 18. Hafta
 ANADOLUBEYİ SK5-0KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM
  BATIN AKBULUT (23')

             ENES MALİK ZIRH (55'-62')
      
 Muhammet Kavalcı
        Seyit Emir Eker

 
  SEYİT EMİR EKER (76')
       
Ahmet Efe Erciyas

            AHMET SAĞLAM (80+2')
       
Yiğit Şinasi Topaloğlu     



  Hakem  NURULLAH YARDIMCI
 1. Yardımcı Hakem  BATUHAN ÖZÇELİK
 2. Yardımcı Hakem  BEYZANUR AYDIN
 Gözlemci   
 Saha Komiseri  YAŞAR POLAT

 
  İlk 11  İlk 11
1. EMİRCAN EBİRİ1. YAKUP ARDUÇLU
2. YİĞİT ŞİNASİ TOPALOĞLU 2. SATILMIŞ ÇAĞLAYAN
3. ARİF UMUT TUĞRAL  3.  MUHAMMET SALİH AKDOĞANLI
4. ALPTİGİN TÜRKEŞ ALTUNIŞIK  (C)    4. KERİM BERKE KILIÇ 
5. ENES SEYFİ ÇINAR 5. YUNUS ÇETİN
6. BARIŞ KELOĞLU  6. MUSTAFA CAN YAKAR
7. MUHAMMET KAVALCI  7. YUSUF CEBE 
8. BATIN AKBULUT  8. KAAN ÇAKIL
9. ENES MALİK ZIRH   9. MEHMET EMİN KOÇAK 
10. SEYİT EMİR EKER  10. YUSUF BİLAL HEPŞEN 
11. EGE KARABULUT 
11. ONUR ALP YAZICI 
  Yedekler   Yedekler
12. KEREM HAMZA12. AHME REFİK COŞKUN
13. MEHMET GÖÇMEN13. ARDA DENİZ OTLU 
14. AHMET SAĞLAM   14. MUHAMMED ÖKMEN
15. ATALAY YALÇIN15. SEZER ALP AKSOY 
16. AHMET EFE ERCİYAS  16. İHSAN EFE ŞAHİN
17. ARDA KAYNAR17. BİRKAN ÇELEN
18. SEFER MİRAÇ DOKANAK  18. EFECAN GEÇGEL
  Teknik Sorumlu  Teknik Sorumlu
 ALEV ER
 HALİL İBRAHİM KARAKUŞ
  Antrenör  Antrenör
  
 MEHMET AKBAŞ
  Kaleci Antrenörü  Kaleci Antrenörü
 
  Goller    Goller
  BATIN AKBULUT (23')
 
  ENES MALİK ZIRH (55'-62')
      
 Muhammet Kavalcı
        Seyit Emir Eker
 
  SEYİT EMİR EKER (76')
       
Ahmet Efe Erciyas
  AHMET SAĞLAM (80+2')
       
Yiğit Şinasi Topaloğlu
   Kartlar   Kartlar
  ARİF UMUT TUĞRAL (52')
  ALPTİGİN TÜRKEŞ ALTUNIŞIK (75')
 
  BARIŞ KELOĞLU (68')
  Oyuna Girenler  Oyuna Girenler 
  AHMET EFE ERCİYAS (57')  
  SEFER MİRAÇ DOKANAK (70)  
  AHMET SAĞLAM (76')  
    
    
  Oyundan Çıkanlar  Oyundan Çıkanlar
  MUHAMMET KAVALCI (57')  
  EGE KARABULUT (70')  
  ALPTİGİN TÜRKEŞ ALTUNIŞIK (76')  
  
  
    


137 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
U14 Ligi - 2.Grup 9.Hafta
28 Mayıs 2022 Cumartesi - 15.00
Ankara Ulus 19 Mayıs 1 Nolu Saha
 15.00
ANADOLUBEYİ SK  ANK. ÇANKAYAGÜCÜ
1.U12 Ligi - 17. Grup 1.Hafta
29 Mayıs 2022 Pazar  - 17.00
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
17.00
ANK. ANADOLU BALKAN ANADOLUBEYİ SK
1.Amatör Küme - 9.Grup 12.Hafta
29 Mayıs 2022 Pazar - 15.00
Ankara 19 Mayıs 2 Nolu Saha
 15.00
ANADOLUBEYİ SK ŞENTEPE
FUTBOL İSTATİSTİK
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası