• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AnadolubeyiSK
  • https://www.twitter.com/@AnadolubeyiSK

U16 Futbol takımımız 06 Nisan 2022 Çarşamba günü saat:13.00 da Sincan Fatih sahasında ANKARA ANK. ATAKENT GENÇLİK Sporu 8-0 yendi.

Ankara Sincan Fatih Sahası - 06 Nisan 2022 Çarşamba - 13.00
U16 Ligi  - 4. Grup 17. Hafta
 ANK. ATAKENT GENÇLİK0-8ANADOLUBEYİ SK

             
     
   
    EGE KARABULUT (4')
   BATIN AKBULUT (12')
   AHMET SAĞLAM (17')
          
Seyit Emir Eker
   ARİF UMUT TUĞRAL (32')
          
Seyit Emir Eker
   SEYİT EMİR EKER (43')
          
Enes Seyfi Çınar
   AHMET EFE ERCİYAS (52'-61'-73')
        
 Batın Akbulut
          Ege Karabulut

    
  Hakem  UTKU DOĞAN
 1. Yardımcı Hakem  ENES DOĞRUEL
 2. Yardımcı Hakem  CANBERK ÇINAR
 Gözlemci  
 Saha Komiseri  HACI MEHMET GÜNGÖR
  İlk 11  İlk 11
1. 1. EMİRCAN EBİRİ
2. 2. YİĞİT ŞİNASİ TOPALOĞLU 
3. 3. ARİF UMUT TUĞRAL 
4. 4. ALPTİGİN TÜRKEŞ ALTUNIŞIK (C)
5. 5. ENES SEYFİ ÇINAR 
6. 6. BARIŞ KELOĞLU 
7.   7. ENES MALİK ZIRH   
8. 8. BATIN AKBULUT 
9. 9. AHMET SAĞLAM 
10. 10. SEYİT EMİR EKER   
11. 11. EGE KARABULUT 
  Yedekler   Yedekler
12. 12. KEREM HAMZA
13. 13. MEHMET GÖÇMEN  
14.  14. EMİR İŞBİLİR 
15. 15. ATALAY YALÇIN   
16. 16. AHMET EFE ERCİYAS 
17.  17. SEFER MİRAÇ DOKANAK
18.  18. AHMET SÜRÜCÜ 
  Teknik Sorumlu  Teknik Sorumlu
   ALEV ER
  Antrenör  Antrenör
  
 
  Kaleci Antrenörü  Kaleci Antrenörü
 
  Goller    Goller
  
  EGE KARABULUT (4')
  BATIN AKBULUT (12')
  AHMET SAĞLAM (17')
          
Seyit Emir Eker
  ARİF UMUT TUĞRAL (32')
          
Seyit Emir Eker
  SEYİT EMİR EKER (43')
          
Enes Seyfi Çınar
  AHMET EFE ERCİYAS (52'-61'-73')
        
 Batın Akbulut
             Ege Karabulut
  Kartlar  Kartlar
     ENES MALİK ZIRH
     ENES SEYFİ ÇINAR
  YİĞİT ŞİNASİ TOPALOĞLU
  Oyuna Girenler  Oyuna Girenler 
     ATALAY YALÇIN (41')
     AHMET EFE ERCİYAS  (41')
      EMİR İŞBİLİR (57')
     AHMET SÜRÜCÜ (57')
    MEHMET GÖÇMEN (57')
  Oyundan Çıkanlar  Oyundan Çıkanlar
     BARIŞ KELOĞLU (41')
     AHMET SAĞLAM (41')
     SEYİT EMİR EKER (57')
    ENES MALİK ZIRH (57)
    ENES SEYFİ ÇINAR (57')
  YİĞİT ŞİNASİ TOPLAOĞLU (76')



89 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
U14 Ligi - 2.Grup 9.Hafta
28 Mayıs 2022 Cumartesi - 15.00
Ankara Ulus 19 Mayıs 1 Nolu Saha
 15.00
ANADOLUBEYİ SK  ANK. ÇANKAYAGÜCÜ
1.U12 Ligi - 17. Grup 1.Hafta
29 Mayıs 2022 Pazar  - 17.00
Ankara Anıttepe Avni Bulduk Sahası
17.00
ANK. ANADOLU BALKAN ANADOLUBEYİ SK
1.Amatör Küme - 9.Grup 12.Hafta
29 Mayıs 2022 Pazar - 15.00
Ankara 19 Mayıs 2 Nolu Saha
 15.00
ANADOLUBEYİ SK ŞENTEPE
FUTBOL İSTATİSTİK
Hava Durumu
    SOSYAL PAYLAŞIM
Site Haritası